Автор Тема: Захист земель рекреаційного призначення та прибрежних захисних смуг  (Прочитано 574 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн valerii

По этому адресу все желающие могут ознакомиться с информацией о работе Прокуратуры Херсонской области по защите земель рекреационного назначения.
 http://pho.gov.ua/news-and-publications/information-prosecutor-region/546-prokuratura-oblasti-zabezpechuie-zahyst-zemel-rekreaciinogo-pryznachennia-ta-prybrezhnyh-zahysnyh-smug.html
Это информация Прокуратуры:
Привабливість земель водного фонду та рекреаційного призначення створює умови для масових порушень законодавства при їх відведенні та використанні, здійснення на них незаконної забудови.
З настанням курортного сезону особливо гостро постало питання доступу до водних об’єктів, вказана проблема викликає соціальну напругу в суспільстві та обґрунтовані нарікання громадян. На підставі рішень, прийнятих за часів минулої влади та за її потуоанням, майже всі землі рекреаційного призначення перебувають у власності та користуванні приватних осіб і комерційних структур близьких до них.
З метою забезпечення координаційної діяльності прокуратури області з іншими правоохоронними та контролюючими органами  наказом прокурора Херсонської області створено міжвідомчу групу, до складу якої включено Херсонську обласну державну адміністрацію, Головні управління Служби безпеки, Національної поліції та фіскальної служби в області; державні екологічну,архітектурно – будівельну інспекції  та інспекцію сільського господарства.
 Основним завданням новоствореної міжвідомвої групи є виявлення, припинення правопорушень і злочинів у сфері використання земель рекреаційного призначення та морських прибережних захисних смуг.
 
У разі, якщо  вам стане відомо про факти незаконного використання земельних ділянок прибрежнисх смуг, рекреаційного призначення, просимо звертатись на «гарячу телефонну лінію»прокуратури Херсонської області за номером: (0552) 49-61-55, або надсилати повідомлення на елетронну адресу: zvern@pho.gov.ua

Оффлайн Nikki

  • Администратор
  • Сообщений: 19009
  • Поблагодарили: 355 раз(а)
  • Репутация: +160/-0
  • Имя: Николай
  • Откуда: Украина, Днепр
  • Техника: Pajero II Wagon, Скиф2М, АП-1, палатка
Будем делать нашу страну лучше. Налил в карму плюсик за информацию :ay:
Оригинальные запчасти, товары по каталогам AL-KO; REIMO
+380 (50) 516-38-95; +380 (98) 503-99-22
 

 


SimplePortal 2.3.3 © 2008-2010, SimplePortal