Автор Тема: Захист земель рекреаційного призначення та прибрежних захисних смуг  (Прочитано 1967 раз)

0 Користувачів і 1 Гість переглядають цю тему.

Оффлайн valerii

По этому адресу все желающие могут ознакомиться с информацией о работе Прокуратуры Херсонской области по защите земель рекреационного назначения.
 http://pho.gov.ua/news-and-publications/information-prosecutor-region/546-prokuratura-oblasti-zabezpechuie-zahyst-zemel-rekreaciinogo-pryznachennia-ta-prybrezhnyh-zahysnyh-smug.html
Это информация Прокуратуры:
Привабливість земель водного фонду та рекреаційного призначення створює умови для масових порушень законодавства при їх відведенні та використанні, здійснення на них незаконної забудови.
З настанням курортного сезону особливо гостро постало питання доступу до водних об’єктів, вказана проблема викликає соціальну напругу в суспільстві та обґрунтовані нарікання громадян. На підставі рішень, прийнятих за часів минулої влади та за її потуоанням, майже всі землі рекреаційного призначення перебувають у власності та користуванні приватних осіб і комерційних структур близьких до них.
З метою забезпечення координаційної діяльності прокуратури області з іншими правоохоронними та контролюючими органами  наказом прокурора Херсонської області створено міжвідомчу групу, до складу якої включено Херсонську обласну державну адміністрацію, Головні управління Служби безпеки, Національної поліції та фіскальної служби в області; державні екологічну,архітектурно – будівельну інспекції  та інспекцію сільського господарства.
 Основним завданням новоствореної міжвідомвої групи є виявлення, припинення правопорушень і злочинів у сфері використання земель рекреаційного призначення та морських прибережних захисних смуг.
 
У разі, якщо  вам стане відомо про факти незаконного використання земельних ділянок прибрежнисх смуг, рекреаційного призначення, просимо звертатись на «гарячу телефонну лінію»прокуратури Херсонської області за номером: (0552) 49-61-55, або надсилати повідомлення на елетронну адресу: zvern@pho.gov.ua

Оффлайн Nikki

  • Администратор
  • Повідомлень: 21050
  • Поблагодарили: 991 раз(а)
  • Репутація: +163/-0
  • Iм'я: Миколай Анатолійович
  • Звідки Ви: Україна, Дніпро
  • Яка у Вас техніка: Mitsubishi Pajero WagonII, Скіф М2, АП-1
Будем делать нашу страну лучше. Налил в карму плюсик за информацию :ay:
Не витрачайте свого часу на пояснення: люди чують лише те, що хочуть почути. @ Пауло Коельо
 

 


SimplePortal 2.3.3 © 2008-2010, SimplePortal