* Открытие сезона 2018

Уважаемые одноклубники!!!

Клуб "CaravanUA" приглашает всех участников проекта CaravanUA на
Открытие "Туристического сезона 2018"
Opening of the "Tourist season 2018" by the CaravanUA Club of Ukraine
Который состоится с 28 апреля по 2 мая 2018 г..


Автор Тема: Що таке караван? причеп-дача?  (Прочитано 2148 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Nikki

 • Администратор
 • Сообщений: 15331
 • Благодарности: +143/-0
 • Имя: Николай
 • Откуда: Украина, Днепр
 • Техника: Pajero II Wagon, Скиф2М, АП-1, палатка
(Извините, но у Вас нет доступа в Галерею)
Будинок на колесах або автокараван, автодача, житловий автопричіп або причіп-дача. Нерідко цей вид туристичного транспортного засобу називають «дача на колесах», «причіп-дача», «житловий причіп», «караван» - тож пропонуємо Вам ознайомитися з відносно новим для України видом транспорту, який вже давно є популярним у всьому світі.

Як би ми його не називали всі назви зходяться в одному - даний траспортний засіб є пересувним житловим будинком на колесах, який переміщається за допомогою тягача, в ролі якого найчастіше виступає легковий автомобіль. В Європі утвердилась назва караван - англійською caravan = car-a-van = car – автомобіль, van – причіпний вагон. Відпочинок з використанням такого виду житла називається караванінг - англійською caravaning. Караванінг - це подорож на автобудинку, кемпері, автотрейлером або з причепом, тобто караваном - поняття для України нове і поки що не широко відоме. Тому спробуємо з'ясувати: що ж таке караван та караванінг, і в чому полягає зручність, яку дає причіп-дача, автодім, кемпер чи автотрейлер.

Термін caravanning (або caravaning) несе в собі наступний зміст: автотуризм з проживанням в автобудинках, дачах на колесах, автотрейлерах або причіпних дачах. Історія поняття «будинок на колесах» сходить до Стародавнього Єгипту. Сучасними родоначальниками таких засобів, як караван, автотрейлер або автодім - гібридів житла і транспорту-вважаються американські фургони переселенців на Дикий Захід. США до цих пір є найбільш розвиненою країною «комфортабельного автотуризму», законодавцем мод в області виробництва житла на колесах.


У Європі кемпери і будинки на колесах (каравани) з'явилися більше 80 років тому, а подорожі з караваном отримали активний розвиток в 30-ті роки минулого століття. Активно популяризували каравани, трейлер і кемпери також і в Німеччині, але галузь померла з початком Другої світової війни. Однак ще до того, як континент залікував рани і отримав достатній рівень фінансового благополуччя, почалося справжнє відродження караванінга, а сьогодні вже не знайти й кілометра європейської дороги, щоб не побачити автодім, автотрейлер, караван або причіп-дачу.


Здається, що караванинг - це набагато більше ніж просто галузь туризму. Прихильність до такої оселі як караван, автодім або дача на колесах - це якась нова грань у світогляді людини. Можливо, більшість пам'ятають відчуття, які виникли при покупці першого автомобіля. Розуміння того, що в будь-який момент доби і в будь-який сезон можна вийти з дому, сісти за кермо і без особливих турбот, ні від кого не залежачи, потрапити «з пункту А в пункт Б», привносило у життя людини «додатковий ступінь свободи». Щось подібне, але в більшій мірі, відбувається з людиною, у якої з'явився караван, кемпер, автотрейлер, причіп-дача чи автодім. Для тих, хто хоче мати власний пересувний, мобільний будинок на колесах, ми пропонуємо купити чи замовити індивідуальний варіант в нас.


То що ж таке автотрейлер, автокемпер, автодім чи причіп дача (житловий причіп)? Це не просто «будинок на колесах», не просто «транспортний засіб підвищеної комфортності» ... Це можливість у будь-який час не просто залишатися в потрібному місці (у тому числі і необжитому, що в умовах урбанізації стає дуже важливим), але і якийсь час прожити в цьому місці. Пожити, залишаючись в «своєму середовищі» - чого не дасть жоден готель. Однією з переваг причепа-дачі на колесах є те, що його можна, відчепивши від машини, залишити в місці проживання, а самому з'їздити у справах, не ущемляючи інтереси і зручність своїх спутників.

Оригинальные запчасти AL-KO
050-516-38-95; 098-503-99-22

Неизвестное интереснее познанного. Оно заставляет кровь быстрее бежать по жилам, будоражит мысли, рождает удивительные фантазии, обещает и манит в путь...

Оффлайн Свят

 • Сообщений: 705
 • Благодарности: +10/-0
 • Имя: Андрей
 • Откуда: Одесская обл.
 • Техника: Калина+трансформер
Re: Що таке караван? причеп-дача?
« Ответ #1 : 03-03-2014, 23:40:02 »
Вот:
http://my.mail.ru/video/mail/dirsima/15/116.html

цикл из 10 выпусков канала Дискавери о караванах :ay:
P.S. Я два дня балдел, чего и Вам желаю :br: :bs:
Хорошо там, где НАС нет...но МЫ везде

 


SimplePortal 2.3.3 © 2008-2010, SimplePortal