Автор Тема: Набор-конструктор для автодома  (Прочитано 135 раз)

Онлайн Nikki

• Администратор
  • Репутація: +162/-0
  • Iм'я: Николай Анатольевич
  • Звідки Ви: Україна, Дніпро
  • Яка у Вас техніка: Mitsubishi Pajero WagonII, Скиф М2, АП-1
З’явився набір-конструктор, за допомогою якого можна створити будинок на колесах

З його допомогою можна перетворити фургон на будинок на колесах.
У нього входять безліч деталей з фанери, подушки, дроти та різні кріплення. Їх можна комбінувати по-різному, створюючи бажаний інтер’єр, а при необхідності швидко демонтувати, пише Motor1.
У VanLab передбачили безліч конфігурацій розміщення меблів. Наприклад, у кухонній зоні можна залишити місце для плити, раковини та холодильника, а можна пожертвувати ними, розширивши робочу площу. Також є деталі для збирання складного столика, скриньок для зберігання та подушки для сидінь, які перетворюються на спальне місце. Дроти, запобіжники та вимикачі входять до набору.
Панелі меблів зроблені з легкої фанери та монтуються на дерев’яну підлогу. З переробленням фургона на кемпер за допомогою інструкції можна впоратися за вихідні, запевняють в VanLab. Сам процес, за словами творців, схожий на збірку меблів з Ikea.
Усього задумано три розміри наборів: маленький, середній і великий. Проте підійдуть вони не будь-якій моделі. Маленькі набори доступні для мікроавтобусів Nissan NV200 і Chevrolet City Express, великий призначається Ford Transit LWB, а середні варіанти поки у розробці. Вони відрізняються передбаченим оснащенням: Nissan і Chevrolet отримали елементи для односпального ліжка, натомість довгобазний Ford – для двоспального.

Вартість наборів у залежності від комплекту та бажаного обладнання варіюється від 3999 доларів до 7995 доларів. Щоправда, доставка за межі США поки недоступна.

Если будешь слушаться советов, то вместо своих ошибок будешь совершать чужие © Али бен Марабут

Оффлайн Zapa Sutrapyan

• Репутація: +1/-0
  • Iм'я: Сергей
  • Звідки Ви: Россия, Ржев
  • Яка у Вас техніка: Лада Ларгус + прицеп
Re: Набор-конструктор для автодома
« Ответ #1 : 19-08-2021, 19:06:57 »
Еже ли с "умом подойти" и "замутить" свой "конструктор", то, думаю, "для себя" - подешевле выйдет.
А по цене, "чуть ниже" - "минимальной комплектации" этого "чуда", в пересчёте на цены прошлого года, включая "нештяки", купленные ранее (пересчитанные на цену 2020г) и "халява" (бесплатная, но пересчитанная на цену 2020г) Да если всё это вытащить из кладовки и поставить в мой "КараваН-СараЙ".... 
Получится прицеп 320х150 см (по внутрянке, что-б не "провоцировать" ГИБДД) = 500$ + строительство домика = 500$ + газ плита с духовкой = 90$+ кондиционер = 110$ "форточный" + "энергосистема" (СП 2х100Вт + контроллер 30А + инвертор 3(1,5)КВт + АККУМ 200 Ач) =  500$ + (газовая колонка, (под пропан) + насосная станця на 12В (вчера "сваял") =  100$ + биотуалет с жидкостями =  100$, "спально-мыльно-рыльные" отрибуты =  50$, ну и "неучтёнка"......
Вообщем, по ценам 2020г, в рублях (с округлением в "большую сторону", получилось - 230 т.руб., приблизительно = 3 500$..... но там есть Всё, (если достать из "кладовки"), и установить на место...
К тому-же, по крайней мере, у нас, прицепы не облагаются "транспортным налогом".
Мой вон, стоит уж второй год - "пить-есть" - не просит....

Оффлайн Zapa Sutrapyan

• Репутація: +1/-0
  • Iм'я: Сергей
  • Звідки Ви: Россия, Ржев
  • Яка у Вас техніка: Лада Ларгус + прицеп
Re: Набор-конструктор для автодома
« Ответ #2 : 19-08-2021, 20:40:46 »
Еже чи з "розумом підійти "і" замутити "свій" конструктор", то, думаю," для себе " - дешевше вийде.
А за ціною, "трохи нижче"-"мінімальної комплектації" цього "дива", в перерахунку на ціни минулого року, включаючи "нештяки", куплені раніше (перераховані на ціну 2020р) і "халява"(безкоштовна, але перерахована на ціну 2020р) та якщо все це витягнути з комори і поставити в мій "КараваН-СараЙ"....
Вийде причіп 320х150 см (по внутрянке, що-б не "провокувати" ГИБДД) = 500$ + будівництво будиночка = 500$ + газ плита з духовкою = 90$+ Кондиціонер = 110$ "кватирковий" + "енергосистема" (СП 2Х100ВТ + контролер 30А + інвертор 3(1,5)КВт + АККУМ 200 Ач) = 500$ + (газова колонка, (під пропан) + насосна станця на 12В (вчора "палав") = 100$ + біотуалет з рідинами = 100$, "спально-мильно-рильні" прибутки = 50$, ну і "неврахована"......
Вообщем, за цінами 2020р, в рублях (з округленням в "більшу сторону", вийшло - 230 т.руб., приблизно = 3 500$..... але там є Все, (якщо дістати з "комори"), і встановити на місце...
До того-ж, принаймні, у нас, причепи не обкладаються "транспортним податком".
Мій он, варто вже другий рік - "пити-їсти" - не просить....
Спасибо "Гуголу", перевёл, правда, судя, по подчёркиваниям, может быть не всё "однозначно", потому звiняйте...

SimplePortal 2.3.3 © 2008-2010, SimplePortal