Автор Тема: Що таке караван? причеп-дача?  (Прочитано 7028 раз)

0 Користувачів і 1 Гість переглядають цю тему.

Оффлайн Nikki

 • Администратор
 • Повідомлень: 21050
 • Поблагодарили: 991 раз(а)
 • Репутація: +163/-0
 • Iм'я: Миколай Анатолійович
 • Звідки Ви: Україна, Дніпро
 • Яка у Вас техніка: Mitsubishi Pajero WagonII, Скіф М2, АП-1
Будинок на колесах або автокараван, автодача, житловий автопричіп або причіп-дача. Нерідко цей вид туристичного транспортного засобу називають «дача на колесах», «причіп-дача», «житловий причіп», «караван» - тож пропонуємо Вам ознайомитися з відносно новим для України видом транспорту, який вже давно є популярним у всьому світі.

Як би ми його не називали всі назви зходяться в одному - даний траспортний засіб є пересувним житловим будинком на колесах, який переміщається за допомогою тягача, в ролі якого найчастіше виступає легковий автомобіль. В Європі утвердилась назва караван - англійською caravan = car-a-van = car – автомобіль, van – причіпний вагон. Відпочинок з використанням такого виду житла називається караванінг - англійською caravaning. Караванінг - це подорож на автобудинку, кемпері, автотрейлером або з причепом, тобто караваном - поняття для України нове і поки що не широко відоме. Тому спробуємо з'ясувати: що ж таке караван та караванінг, і в чому полягає зручність, яку дає причіп-дача, автодім, кемпер чи автотрейлер.

Термін caravanning (або caravaning) несе в собі наступний зміст: автотуризм з проживанням в автобудинках, дачах на колесах, автотрейлерах або причіпних дачах. Історія поняття «будинок на колесах» сходить до Стародавнього Єгипту. Сучасними родоначальниками таких засобів, як караван, автотрейлер або автодім - гібридів житла і транспорту-вважаються американські фургони переселенців на Дикий Захід. США до цих пір є найбільш розвиненою країною «комфортабельного автотуризму», законодавцем мод в області виробництва житла на колесах.


У Європі кемпери і будинки на колесах (каравани) з'явилися більше 80 років тому, а подорожі з караваном отримали активний розвиток в 30-ті роки минулого століття. Активно популяризували каравани, трейлер і кемпери також і в Німеччині, але галузь померла з початком Другої світової війни. Однак ще до того, як континент залікував рани і отримав достатній рівень фінансового благополуччя, почалося справжнє відродження караванінга, а сьогодні вже не знайти й кілометра європейської дороги, щоб не побачити автодім, автотрейлер, караван або причіп-дачу.


Здається, що караванинг - це набагато більше ніж просто галузь туризму. Прихильність до такої оселі як караван, автодім або дача на колесах - це якась нова грань у світогляді людини. Можливо, більшість пам'ятають відчуття, які виникли при покупці першого автомобіля. Розуміння того, що в будь-який момент доби і в будь-який сезон можна вийти з дому, сісти за кермо і без особливих турбот, ні від кого не залежачи, потрапити «з пункту А в пункт Б», привносило у життя людини «додатковий ступінь свободи». Щось подібне, але в більшій мірі, відбувається з людиною, у якої з'явився караван, кемпер, автотрейлер, причіп-дача чи автодім. Для тих, хто хоче мати власний пересувний, мобільний будинок на колесах, ми пропонуємо купити чи замовити індивідуальний варіант в нас.


То що ж таке автотрейлер, автокемпер, автодім чи причіп дача (житловий причіп)? Це не просто «будинок на колесах», не просто «транспортний засіб підвищеної комфортності» ... Це можливість у будь-який час не просто залишатися в потрібному місці (у тому числі і необжитому, що в умовах урбанізації стає дуже важливим), але і якийсь час прожити в цьому місці. Пожити, залишаючись в «своєму середовищі» - чого не дасть жоден готель. Однією з переваг причепа-дачі на колесах є те, що його можна, відчепивши від машини, залишити в місці проживання, а самому з'їздити у справах, не ущемляючи інтереси і зручність своїх спутників.

Не витрачайте свого часу на пояснення: люди чують лише те, що хочуть почути. @ Пауло Коельо
 

Оффлайн Свят

 • Повідомлень: 705
 • Поблагодарили: 1 раз(а)
 • Репутація: +10/-0
 • Iм'я: Андрей
 • Звідки Ви: Одесская обл.
 • Яка у Вас техніка: Калина+трансформер
Re: Що таке караван? причеп-дача?
« Відповідь #1 : 03-03-2014, 23:40:02 »
Вот:
http://my.mail.ru/video/mail/dirsima/15/116.html

цикл из 10 выпусков канала Дискавери о караванах :ay:
P.S. Я два дня балдел, чего и Вам желаю :br: :bs:
Хорошо там, где НАС нет...но МЫ везде
 

 


SimplePortal 2.3.3 © 2008-2010, SimplePortal