Автор Тема: Про мангалы  (Прочитано 210594 раз)

0 Користувачів і 1 Гість переглядають цю тему.

Оффлайн Condor

  • Повідомлень: 401
  • Поблагодарили: 72 раз(а)
  • Репутація: +7/-0
  • Iм'я: Олександр
  • Звідки Ви: Житомир
  • Яка у Вас техніка: Renault Duster + Скиф2м
Re: Про мангалы
« Відповідь #330 : 05-06-2026, 15:57:26 »
Старий мангал прогорів, а також накльовується потреба в більшому і ще захотілось чогось гарного   :ab:  :aw: !

Вирішив побалувати себе та свою сім'ю новим мангалом для гарних сімейних вечорів.

Мобільний, на колесах, можна чіпляти до фаркопа ...  :ag: :bm: :bj:

Завтра генеральне випробування на честь випускного мого найменшого  :az:
 

Оффлайн Condor

  • Повідомлень: 401
  • Поблагодарили: 72 раз(а)
  • Репутація: +7/-0
  • Iм'я: Олександр
  • Звідки Ви: Житомир
  • Яка у Вас техніка: Renault Duster + Скиф2м
Re: Про мангалы
« Відповідь #331 : 06-06-2026, 20:49:12 »
Випробування пройшов!
Готувати на ньому супер!
 

 


SimplePortal 2.3.3 © 2008-2010, SimplePortal