Автор Тема: Глемпінг-туризм розвиватимуть у 5 природно-заповідних об'єктах  (Прочитано 3552 раз)

0 Користувачів і 1 Гість переглядають цю тему.

Оффлайн ANRI

  • Повідомлень: 5978
  • Поблагодарили: 561 раз(а)
  • Репутація: +148/-0
  • Iм'я: Андрей
  • Звідки Ви: Харьков
  • Яка у Вас техніка: Sierra,Скиф,палатка,казан и СуПерПеЧкА
Вот как вы считаете - нам оно надо или нет  :bw: :bn:. Глемпинг - это гламурный кемпинг с удобствами, жить в палатке по цене отеля.

Глемпінг-туризм розвиватимуть у 5 природно-заповідних об'єктах



Три національні природні та два регіональні ландшафтні парки стануть пілотними у впровадженні проєкту з глемпінг-туризму.
Як передає Укрінформ, про це повідомляє Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України.

«Міндовкіллям спільно з Асоціацією органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати – Україна» та національними природними парками… було підготовлено Проєкт «Глемпінги – створення ексклюзивного туристичного продукту в природоохоронних територіях».

Ним планується підвищити ефективність використання туристичного потенціалу природоохоронних територій та створити ексклюзивний продукт для туризму – облаштування глемпінг-локацій», – йдеться в повідомленні.


Особливість проєкту – розвиток туризму на територіях природно-заповідного фонду, що не буде чинити негативний вплив на природну екосистему. І саме глемпінги, зазначили у міністерстві, стануть тим поєднанням традиційних кемпінгів з комфортними умовами готельного типу для туристів.

Згідно з проєктом, комфортабельні кемпінги створять у Регіональному ландшафтному парку «Краматорський» (Донецька область), Національному природному парку «Синевир» (Закарпатська область), Національному природному парку «Сколівські Бескиди» (Львівська область) та Регіональному ландшафтному парку «Дністровський» (Івано-Франківська область).

Промоційні заходи проведуть і для національного природного парку «Меотида», що розташований у Донецькій області.

Також запланована широка кампанія туристичного потенціалу природно-заповідних територій та обміну туристичним досвідом між українськими і іноземними парками.

Зазначається, що з проєктом «Глемпінги – створення ексклюзивного туристичного продукту в природоохоронних територіях» міністерство перемогло у конкурсному відборі Програми підтримки секторіальної політики щодо регіонального розвитку «Розвиток туризму», що проводився Міністерством розвитку громад та територій України.

Проєкти, які визначено переможцями, реалізують за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від ЄС.



У «Сколівських Бескидах» визначають локації для глемпів



У Національному природному парку "Сколівські Бескиди" на Львівщині обирають місця для встановлення глемпінгів – комфортабельних кемпінгів для туристів.
Про це йшлося під час робочої зустрічі у Львівському обласному управлінні лісового та мисливського господарства щодо впровадження проєкту з глемпінг-туризму на території НПП "Сколівські Бескиди", передає Укрінформ із посиланням на сторінку нацпарку в Фейсбуці.

"Під час зустрічі за участю начальника управління Анатолія Дейнеки, директора Асоціації органів місцевого самоврядування "Єврорегіон Карпати" Галини Литвин, Сколівського міського голови Миколи Романишина, директора національного природного парку "Сколівські Бескиди" Василя Приндака напрацьовано перші кроки, необхідні для реалізації проєкту ("Глемпінги – створення ексклюзивного туристичного продукту в природооохоронних територіях" – ред.), та розглянуто декілька локацій, які відповідають вимогам для встановлення глемпінгів. Після натурних обстежень проєктною організацією буде визначено найоптимальнішу локацію для облаштування глемпінгу та розміщення туристів. Обговорено також можливі джерела співфінансування проєкту з обласного та місцевого бюджетів", – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що глемпінговий туризм – це новий формат відпочинку, орієнтований на тих, хто хоче побути поближче до природи, але з комфортом рівня готелю. Глемпи – легкі комфортабельні будиночки або шатра. Від ночівлі в наметі глемпінг відрізняє комфорт: м’які повноцінні ліжка, облаштовані ванні кімнати й туалети, кондиціонер та кухня, набір зручних меблів для відпочинку. Крім того, глемпінг не має шкодити природі. Саме тому глемпи легко монтуються, для їхнього зведення не потрібно робити капітальні втручання в довкілля.


Відомо, що Національний природний парк "Сколівські Бескиди" виступає партнером у реалізації проєкту "Глемпінги – створення ексклюзивного туристичного продукту в природооохоронних територіях", який переміг у конкурсі програми підтримки секторальної політики "Розвиток туризму" від Міністерства розвитку громад та територій України. Його реалізують за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від ЄС. Мета проєкту – підвищення ефективності використання туристичного потенціалу природно-заповідних територій.

Як повідомляв Укрінформ, пілотними у впровадженні проєкту з глемпінг-туризму в Україні стануть три національні природні та два регіональні ландшафтні парки. Комфортабельні кемпінги створять у Регіональному ландшафтному парку "Краматорський" (Донецька область), Національному природному парку "Синевир" (Закарпатська область), Національному природному парку "Сколівські Бескиди" (Львівська область) та Регіональному ландшафтному парку "Дністровський" (Івано-Франківська область). Промоційні заходи проведуть і для національного природного парку "Меотида", що розташований у Донецькій області.

У Дністровському каньйоні хочуть створити гламурні кемпінги




В Івано-Франківській, Закарпатській та Львівській областях незабаром може з’явитися мережа глемпінгів для туристів.
Як передає Укрінформ із посиланням на Kurs, про це йшлося на нещодавньому засіданні Туристичної ради Івано-Франківської області.

Під час заходу обговорювали основні напрямки розвитку й підтримки туристичної галузі в області, зокрема й заявку, подану на конкурс секторальної бюджетної підтримки ЄС «Глемпінги – створення ексклюзивного туристичного продукту в природоохоронних територіях».

За словами голови Туристичної ради Андрія Матійчика, глемпінги могли б допомогти розвивати туризм на території Дністровського каньйону.



«Проєкт передбачає створення мережі глемпінгів у Івано-Франківській, Закарпатській і Львівській областях. Визначені відповідні місця в національних природних парках. Це один із найбільш якісних і прогресивних проєктів, поданих на секторальну підтримку», – зазначив Матійчик.


Фінансування проєкту побудови глемпінгів передбачає виділення 5-6 млн грн із бюджету на одну область.


«Це моя давня мрія – створення екотуристичного продукту в межах Дністровського каньйону, а саме закладів розміщення сезонного типу для того, щоб ми могли поселяти туристів цілорічно. У майбутньому буде створена мережа таких закладів, щоб зробити спектр надання туристичних послуг ширшим», – зазначив заступник голови Туристичної ради Михайло Ковтун.

Глемпінг, або гламурний кемпінг – місце проживання, яке має максимально комфортабельні умови, не гірші, ніж у гарних готелях. Це розташована серед природи локація, що не завдає шкоди довкіллю, не передбачає змін у ландшафті, а гармонійно вписується в нього.

Источник: ukrinform.ua
H2O — девиз не наш! Наш — C2H5OH!
 
050 590 89 сорок восемь
 

Оффлайн Павел-1

  • Повідомлень: 7373
  • Поблагодарили: 491 раз(а)
  • Репутація: +46/-0
  • Iм'я: Павел
  • Звідки Ви: Донецк Украина
  • Яка у Вас техніка: GWM Невядов126N СКИФ-много
. Автор немного лукавит по поводу проживания в пятизвездочной палатке. Палатка она и в Африке палатка.

Фінансування проєкту побудови глемпінгів передбачає виділення 5-6 млн грн із бюджету на одну область.


 А! Так вот в чем все дело! Бюджетные денюшки запахли! Значит ничего не будет. :ag: :ag: :ag:
ЛЮБЛЮ ЖИТЬ!!!

Тел. моб.   071 324 56 44    066 710 93 94
US8ILP
 

Оффлайн КСВ

  • Повідомлень: 534
  • Поблагодарили: 35 раз(а)
  • Репутація: +14/-0
  • Iм'я: Сергей
  • Звідки Ви: Харьков
  • Яка у Вас техніка: Шевроле-Niva+ТЕC-340
Вот где бы я обрадовался кемпингу-глемпингу, так это в Деснянско-Старогутском природном парке.
Вот где уж дикие места, аж люди вымерли.
Аж медведи пришли из Брянских лесов.

Вот жеж где дыра..

Вот это, к примеру, улица села Новая Гута



А это вьезд в село

 

Оффлайн Nikki

  • Администратор
  • Повідомлень: 21078
  • Поблагодарили: 1021 раз(а)
  • Репутація: +163/-0
  • Iм'я: Миколай Анатолійович
  • Звідки Ви: Україна, Дніпро
  • Яка у Вас техніка: Mitsubishi Pajero WagonII, Скіф М2, АП-1
Год назад мне скинули информацию про "глемпинг-туризм", но я же "карьЯванером" себя считал, думал нах нужно. А теперь жалею, нужно было влазить в госпрограмму, но ужо всё :bk: Раздербанили, пока про горячительные напитки читал на форуме и репу чесал...
Не витрачайте свого часу на пояснення: люди чують лише те, що хочуть почути. @ Пауло Коельо
 

 


SimplePortal 2.3.3 © 2008-2010, SimplePortal