Автор Тема: Водіїв за паркування «під кутом» штрафуватимуть...  (Прочитано 1449 раз)

0 Користувачів і 1 Гість переглядають цю тему.

Оффлайн Nikki

  • Администратор
  • Повідомлень: 21040
  • Поблагодарили: 978 раз(а)
  • Репутація: +163/-0
  • Iм'я: Миколай Анатолійович
  • Звідки Ви: Україна, Дніпро
  • Яка у Вас техніка: Mitsubishi Pajero WagonII, Скіф М2, АП-1
...до 340 грн, – ДАІ

Державна автомобільна інспекція України заборонила паркування автомобілів під кутом до проїжджої частини. Про це заявив начальник департаменту ДАІ МВС України Анатолій Сіренко.

«Відтепер у Києві і низці інших великих міст категорично заборонено паркування так званою «ялинкою», тобто під кутом, що загороджувало проїжджу частину», – сказав Сіренко, пише Укрінформ.

За словами Сіренка, паркування автомобілів вздовж тротуарів за короткий час поліпшило пропускну спроможність вулиць. «Штраф за паркування під кутом до проїжджої частини становить до 340 грн», – сказав він на прес-конференції в п’ятницю.

Крім того, начальник департаменту ДАІ зазначив, що вважає неефективною систему евакуаторів і штрафмайданчиків. «Я вважаю, що необхідно провести законодавчу роботу в цій сфері. Я заборонив ставити автомобілі на штрафмайданчики, тому що це висококорумпована сфера, і ціни за утримання автомобілів на штрафмайданчиках повинні становити 15-20 грн на день, а не в десять разів більше, як зараз», – резюмував він.
Не витрачайте свого часу на пояснення: люди чують лише те, що хочуть почути. @ Пауло Коельо
 

Оффлайн петрович

  • Повідомлень: 5482
  • Поблагодарили: 2 раз(а)
  • Репутація: +0/-0
  • Iм'я: Александр Петрович
  • Звідки Ви: Краматорск Украина
  • Яка у Вас техніка: Опель Астра караван Wilk-420
Хорошие пожелания, но пока еще не приняты?   :bw:
Елочка, я ее увидел в начале 90-годов в Варшаве, очень помогает парковать авто. Количество парко мест реально в два раза больше.
Запретить просто - парковать где ?   :bu:
Данный участник форума забанен от 02-01-2015. /П.П. 2.1, 2.5 и 2.6/
 

Оффлайн азовец

  • Повідомлень: 97
  • Поблагодарили: 2 раз(а)
  • Репутація: +0/-0
  • Iм'я: Михаил
  • Звідки Ви: Украина Бердянск
  • Яка у Вас техніка: Спринтер 516,316,Вито115 Адрия-Поларис.
«Відтепер у Києві і низці інших великих міст категорично заборонено паркування так званою «ялинкою», тобто під кутом)-----Интересно как водители будут определять размер населенного пункта.
т.0973824482
 

 


SimplePortal 2.3.3 © 2008-2010, SimplePortal