Автор Тема: Зимова/літня гума, штраф... законопроект №8369  (Прочитано 3202 раз)

0 Користувачів і 1 Гість переглядають цю тему.

Оффлайн Nikki

  • Администратор
  • Повідомлень: 21042
  • Поблагодарили: 980 раз(а)
  • Репутація: +163/-0
  • Iм'я: Миколай Анатолійович
  • Звідки Ви: Україна, Дніпро
  • Яка у Вас техніка: Mitsubishi Pajero WagonII, Скіф М2, АП-1
До Верховної Ради України народними депутатами було подано законопроект №8369, яким пропонують внести важливі зміни до ПДР.
Автори законопроекту пропонують сезонну заміну гуми з зимової на літню і навпаки зробити обов’язковою.
Вони пропонують заборонити рух водіям на літній гумі після 1 листопада, а з 31 березня потрібно обов’язково змінити гуму на літню. В разі недотримання цього правила, водію загрожує штраф.
Це стосується транспортних засобів допустимою масою до 3,5 т.
В той же час, якщо транспортний засіб важить понад 3,5 тони в зазначений період для них обов’язковими стануть тільки зимові шини.
Також автори проекту пропонують внести зміни до ч. 1 ст. 121 Кодексу України про адміністративні правопорушення, додавши штраф за їзду на літній гумі взимку. Його розмір встановлять у розмірі 340 гривень.
Народні обранці зазначають, що в ПДР України на цей момент ніяк не врегульована сезонна зміна гуми. А за статистикою, найбільше ДТП припадає на пізню осінь і ранню зиму, коли багато водіїв не поспішають міняти літню гуму на зимову.
Джерело
Не витрачайте свого часу на пояснення: люди чують лише те, що хочуть почути. @ Пауло Коельо
 

Оффлайн matizavr

  • Повідомлень: 1346
  • Поблагодарили: 81 раз(а)
  • Репутація: +8/-0
  • Iм'я: николай
  • Звідки Ви: украина кривой рог
  • Яка у Вас техніка: матиз ,скиф м1
тобто,якщо після 31 березня буде сніг,мороз,ожеледь-всі мають їздити на літніх шинах? заїбали ці діячі,блядь! :bu:
не важно-куда ехать,важно-с кем...
 
Пользователи, которые поблагодарили этот пост: valera krm

Оффлайн Nikki

  • Администратор
  • Повідомлень: 21042
  • Поблагодарили: 980 раз(а)
  • Репутація: +163/-0
  • Iм'я: Миколай Анатолійович
  • Звідки Ви: Україна, Дніпро
  • Яка у Вас техніка: Mitsubishi Pajero WagonII, Скіф М2, АП-1
Мені цікаво інше, якщо стоїть всесезонна американська гума для пікапів та позашляховиків – як тоді бути?
А то як купувати диски + зимову гуму - це десь в районі 20-30 к.гривасей
Не витрачайте свого часу на пояснення: люди чують лише те, що хочуть почути. @ Пауло Коельо
 

Оффлайн старшой

  • Повідомлень: 178
  • Поблагодарили: 77 раз(а)
  • Репутація: +1/-0
  • Iм'я: олег
  • Звідки Ви: украина станислав (ив-франковск)
  • Яка у Вас техніка: мпв4 +хьюмер ериба 456G
Всесезонка тільки тоді коли за символами всесезонка стоіть ялинка чи сніжинка . Резина досить рідкісна і йде виключно для жипів . Якщо цього значка нема - це звичайна універсальна гума .
 

Оффлайн Nikki

  • Администратор
  • Повідомлень: 21042
  • Поблагодарили: 980 раз(а)
  • Репутація: +163/-0
  • Iм'я: Миколай Анатолійович
  • Звідки Ви: Україна, Дніпро
  • Яка у Вас техніка: Mitsubishi Pajero WagonII, Скіф М2, АП-1
завтра гляну в гаражі :bw:
Не витрачайте свого часу на пояснення: люди чують лише те, що хочуть почути. @ Пауло Коельо
 

Оффлайн matizavr

  • Повідомлень: 1346
  • Поблагодарили: 81 раз(а)
  • Репутація: +8/-0
  • Iм'я: николай
  • Звідки Ви: украина кривой рог
  • Яка у Вас техніка: матиз ,скиф м1
чого тільки не придумають наші слуги народу,щоб видерти останню копійку! :bw:
не важно-куда ехать,важно-с кем...
 

Оффлайн старшой

  • Повідомлень: 178
  • Поблагодарили: 77 раз(а)
  • Репутація: +1/-0
  • Iм'я: олег
  • Звідки Ви: украина станислав (ив-франковск)
  • Яка у Вас техніка: мпв4 +хьюмер ериба 456G
Коля , почитай уважно інет на рахунок всесезонноі резини . Розумію все - війна , фінансм , обмежений вибір , АЛЕ -моя думка всесезонка для нас це як універсальна машина амфібфя , ніби і рішається купа проблем ,а реально і як нормальна машина -гімно , і як човен - дрантя . Зимою має бути зимова , літом літня , для оф-роуда - траки .
 
Пользователи, которые поблагодарили этот пост: ingener100

Оффлайн Александр 1974

  • Повідомлень: 6169
  • Поблагодарили: 777 раз(а)
  • Репутація: +52/-0
  • Iм'я: Александр
  • Звідки Ви: Украина Полтава
  • Яка у Вас техніка: Фронтерита
Помню, как-то на автобусе работал- водителем.  Летом на автобусе стояла все сезонка, к зиме она почему то становилась  зимней  :bm:( проволока вылазила  :bj:), вот так людей и возили  :bk:.
 

Оффлайн Nikki

  • Администратор
  • Повідомлень: 21042
  • Поблагодарили: 980 раз(а)
  • Репутація: +163/-0
  • Iм'я: Миколай Анатолійович
  • Звідки Ви: Україна, Дніпро
  • Яка у Вас техніка: Mitsubishi Pajero WagonII, Скіф М2, АП-1
Сьогодні мотався містом, сніжок, у деяких місцях слизько, рятує повний привід, тобто.  все норм.... Проблема в гальмуванні, закони фізики ніхто не скасовував...
Не витрачайте свого часу на пояснення: люди чують лише те, що хочуть почути. @ Пауло Коельо
 

Оффлайн старшой

  • Повідомлень: 178
  • Поблагодарили: 77 раз(а)
  • Репутація: +1/-0
  • Iм'я: олег
  • Звідки Ви: украина станислав (ив-франковск)
  • Яка у Вас техніка: мпв4 +хьюмер ериба 456G
УВАГА ! Підключений повний привід НЕ ЗМЕНШУЄ гальмівний шлях ! Аксіома для жипів .
 

Оффлайн ingener100

  • Повідомлень: 1749
  • Поблагодарили: 115 раз(а)
  • Репутація: +7/-0
  • Iм'я: Денис
  • Звідки Ви: Полтава
  • Яка у Вас техніка: WV Passat и куча мотлоха.
Доречі в Польші великі штрафи за шиповану гуму!! вона псує дорожне покриття, та й мабуть багато де за законом неможна зимою на літній гумі їздити. Я гадаю що це вбереже багато життів, та й залізо залишится ціле...
 
Пользователи, которые поблагодарили этот пост: Давид

Оффлайн Давид

  • Повідомлень: 118
  • Поблагодарили: 3 раз(а)
  • Репутація: +0/-0
  • Iм'я: Дмитрий
  • Звідки Ви: Украина, Харьков
  • Яка у Вас техніка: ВАЗ 21214м прицеп типа капля
Три года проработал в такси,зимой без шипов у нас работать одно мучение.Но контроль за резиной потдерживаю.
050 641 11 99
 

Оффлайн ingener100

  • Повідомлень: 1749
  • Поблагодарили: 115 раз(а)
  • Репутація: +7/-0
  • Iм'я: Денис
  • Звідки Ви: Полтава
  • Яка у Вас техніка: WV Passat и куча мотлоха.
Я на обычной зимней могу проехать там где шипованая сядет. Проблема у нас с резиной в том, что народ покупает Б\У, летнюю ладно, но зимнюю... Я на зиме езжу 3-4 года и продаю, т.к. новая есть новая, она мягче, она не задубевшая. да и качество, наша рідна premiori лед абсолютно не держит, а вот белшиной я доволен, но мы ее больше не купим
 

Оффлайн valera krm

  • Повідомлень: 3194
  • Поблагодарили: 159 раз(а)
  • Репутація: +11/-1
  • Iм'я: Валерий Федорович
  • Звідки Ви: Донбасс
  • Яка у Вас техніка: KIP DE LUX
на обычной зимней могу проехать там где шипованая сядет.
В каком смысле сядет.? Шированная -выручает на скользком покрытии, но не по снегу. Все зависит от модели резины.
P.S моему соседу(не бедному, на новом Паджеро) ярому стороннику не шипованной резины, хватило одного случая, после которого в течении суток перешел на шипованную.
А вообще все зависит от условий при которых приходится ездить. Просто шипы-это еще мало. К ним нужна еще хорошая резина
 

Оффлайн ingener100

  • Повідомлень: 1749
  • Поблагодарили: 115 раз(а)
  • Репутація: +7/-0
  • Iм'я: Денис
  • Звідки Ви: Полтава
  • Яка у Вас техніка: WV Passat и куча мотлоха.
Ну если взять мишелин какой-то, прилепить на них шипы, то возможно. Пробовал я шипы однажды на льду, не скажу сколько самой резине лет было, но не плохая, я не скажу что лед она лучше держит чем хорошая фирменная липучка, но гололед у нас 3 раза в год, а цокотит она каждый день
 

 


SimplePortal 2.3.3 © 2008-2010, SimplePortal