Автор Тема: Украинцы теперь смогут беспошлинно ввозить товары на сумму до 1000 долларов  (Прочитано 1885 раз)

0 Користувачів і 1 Гість переглядають цю тему.

Оффлайн Nikki

  • Администратор
  • Повідомлень: 21044
  • Поблагодарили: 984 раз(а)
  • Репутація: +163/-0
  • Iм'я: Миколай Анатолійович
  • Звідки Ви: Україна, Дніпро
  • Яка у Вас техніка: Mitsubishi Pajero WagonII, Скіф М2, АП-1
 Таможенный кодекс теперь предусматривает увеличение стоимости товара, который можно ввозить беспошлинно в  Украину.

Если на данный момент украинец может привезти в Украину товар на сумму не более 200 долларов, то с принятием нового закона его стоимость увеличена до 500 долларов морским транспортом и 1000 долларов автомобильным.

Кроме того, ранее предприниматели, которые ввозили товары до десяти тысяч гривен, должны были уплачивать все налоги, то теперь будет единая ставка – 10%.

Также груз украинцев не будут задерживать на таможне более четырех часов, если с документами все в порядке. В случае возникновения вопросов, таможня может провести пост-аудит, но уже на территории нашей страны.


Не витрачайте свого часу на пояснення: люди чують лише те, що хочуть почути. @ Пауло Коельо
 

Оффлайн Grey

  • Повідомлень: 12
  • Репутація: +9/-0
  • Iм'я: Михайло
  • Звідки Ви: Івано-Франківськ
  • Яка у Вас техніка: Rexton vs Peugeot BoxerIII +10-ний намет
По перше...
джерело інформації АРХІНЕнадійне, тому, що я чув\читав зовсім інші речі... коли з"являться доки на сайті ВР - тільки тоді можна буде говорити про зміни.
З.І. В останній редакції (до цього голосування), що був на сайті ВР, ВаФлЯ пропонував такі зміни:
1. В поштових відправленнях до 300ойро.
2. В пунктах пропуску (держкордон, крім авіа) до 300ойро.
3.  В пунктах пропуску авіа - до 1000ойро.
4. Це все мало набирало чинність з 2013року.
Що зараз вони там наприймали - ХЗ, кожен розказує свою версію, треба чекати оФФ. доків.
 

Оффлайн avtodnepr

  • Повідомлень: 1520
  • Репутація: +8/-0
  • Iм'я: Александр
  • Звідки Ви: Днепропетровск
  • Яка у Вас техніка: Mazda6 СКИФ 2М
Нам осталось только лишь ждать принятия.
Если действительно так будет  это будет не плохо.  :bf:
 

Оффлайн avtodnepr

  • Повідомлень: 1520
  • Репутація: +8/-0
  • Iм'я: Александр
  • Звідки Ви: Днепропетровск
  • Яка у Вас техніка: Mazda6 СКИФ 2М
Хмм хотілось би дізнатися у кого  буде це покращення у них чи в нас  :ai:
 

Оффлайн петрович

  • Повідомлень: 5482
  • Поблагодарили: 2 раз(а)
  • Репутація: +0/-0
  • Iм'я: Александр Петрович
  • Звідки Ви: Краматорск Украина
  • Яка у Вас техніка: Опель Астра караван Wilk-420
У них точно будет! :bs: Тигипко сказал...Мы ищем людей с сильными связями среди соответствующих должностных лиц МВФ, которые могли бы поинтересоваться среди сотрудников МВФ, существует ли возможность для творчества .... Вот загнул! Сказал бы прямо- ищем кому дать взятку ( :al: ну и конечно себе откатать) Так что ждем :bq:
Данный участник форума забанен от 02-01-2015. /П.П. 2.1, 2.5 и 2.6/
 

Оффлайн Grey

  • Повідомлень: 12
  • Репутація: +9/-0
  • Iм'я: Михайло
  • Звідки Ви: Івано-Франківськ
  • Яка у Вас техніка: Rexton vs Peugeot BoxerIII +10-ний намет
Та нікуа нам вже НЕмає...  :at:
З.І. До змін ВаФлЯ там було прописано, щоб на 1000ойро можна було возити любими методами

Объединение двух сообщений: 07-06-2013, 00:39:37
Звертаю увагу на досить таки _прискіпливий_ суки з недавнього часу контроль на кордоні з боку Польщі... мені пропонували переважити те, що я купив собі додому (віз двоповерхове ліжко(розібране)+продукти+памперси\тощо), посилалися не на вартість товару (до 500євро на особу), а на ВАГУ, яка обмежена 50кг. на особу, поводять себе архінагло, морально "пресують"... і це на переході "краківець-корчова" де раніше ніколи не було проблем...
З.І. Мене особливо "вбила" перша фраза: -"А чому Ви на "зелений коридор" заїхали з товаром?! Зараз ми Вас на "червоний" відправимо!". Одним словом - усюди "ПАКРАЩЕННЯ"!
 

 


SimplePortal 2.3.3 © 2008-2010, SimplePortal