Автор Тема: Пивний фестиваль «Полтавське пиво – це справжнє диво!»  (Прочитано 1324 раз)

0 Користувачів і 1 Гість переглядають цю тему.

Оффлайн Андрій

  • Повідомлень: 2881
  • Поблагодарили: 114 раз(а)
  • Репутація: +18/-0
  • Iм'я: Андрей
  • Звідки Ви: UA, Полтава
  • Яка у Вас техніка: Скиф+Astra+каяки
07 – 08 вересня 2019р., парк «Перемога» м.Полтава. Пивний фестиваль «Полтавське пиво – це справжнє диво!». Святкування дня Народження одного з найбільших регіональних виробників пиво-безалкогольної галузі України. Об'єднання жителів міста Полтава для якісного відпочинку з продукцією регіональних виробників.
http://poltavpivo.com/ru/news/read/07--08-vyeryesnya-2019r-park-pyeryemoga-mpoltava-pivnij-fyestival-poltavskye-pivo--tsye-spravzhn-divo

Співорганізатори заходу розповіли, що планується створити дві локації, одна – зона відпочинку для дорослих, де розташується головна сцена. А друга  — для відпочинку з дітьми, тут будуть проводитись різноманітні майстер-класи, конкурси та розміщуватись крафтові виробники.
Розпочне свою роботу фестиваль у суботу, 7 вересня, об 11:00. А офіційна частина та безпосередньо відкриття фестивалю відбудеться о 15:30.
Другий фестивальний день розпочне свою роботу також об 11:00.
У програмі фестивалю заплановані виступи міських та запрошених колективів, шоу мильних бульбашок, піротехнічне шоу, дискотека та розіграш цінних подарунків від організаторів.
все добре переймай, а зла уникай
 

Оффлайн Толян

Андрей! Кидай шлангачку!  :az:  Желательно в Камышеваху!   :ag:
Полтавское пиво одно из душевных!  :az:  :ay:  А за сало ВАЩЕ молчу
 

Оффлайн Андрій

  • Повідомлень: 2881
  • Поблагодарили: 114 раз(а)
  • Репутація: +18/-0
  • Iм'я: Андрей
  • Звідки Ви: UA, Полтава
  • Яка у Вас техніка: Скиф+Astra+каяки
Фест у розігріві, полтавпиво зварило до нього екслюзивне-фірмове, продається тільки зліва від сцени з огромної бочки
все добре переймай, а зла уникай
 

Оффлайн Андрій

  • Повідомлень: 2881
  • Поблагодарили: 114 раз(а)
  • Репутація: +18/-0
  • Iм'я: Андрей
  • Звідки Ви: UA, Полтава
  • Яка у Вас техніка: Скиф+Astra+каяки
Сьгодні другий день фесту, в 19-20 розіграш призів
все добре переймай, а зла уникай
 

 


SimplePortal 2.3.3 © 2008-2010, SimplePortal