Автор Тема: Установка кондиционера в прицеп дачу автодом кемпер  (Прочитано 32282 раз)

0 Користувачів і 1 Гість переглядають цю тему.

Оффлайн Nikki

  • Администратор
  • Повідомлень: 21040
  • Поблагодарили: 978 раз(а)
  • Репутація: +163/-0
  • Iм'я: Миколай Анатолійович
  • Звідки Ви: Україна, Дніпро
  • Яка у Вас техніка: Mitsubishi Pajero WagonII, Скіф М2, АП-1
Где-то так??? ну хоть представление будет как оно...
а кондиционер это или нет я незнаю
Не витрачайте свого часу на пояснення: люди чують лише те, що хочуть почути. @ Пауло Коельо
 

Оффлайн Турист Вася

  • Повідомлень: 19
  • Репутація: +11/-0
  • Iм'я: Валерий
  • Звідки Ви: Кировоград
  • Яка у Вас техніка: Автодом Hobby600
Нет Коля! Немного не так. Кондей стоит внутри между передними сидениями, а забор воздуха происходит с улицы через гофру прикрученную к пластиковой вставке, которая вставляется в открытое окно пассажира. Естественно это делается, когда машина стоит и имеет 220В.
Если люди перешептываются у тебя за спиной, значит, ты идешь на два шага впереди.
 

Юрий

  • Гість
А вот кто видел в МЕТРО передвижной на колесах бытовой универсальный конденционер,так как в этом году видел его в работе у одного беларусского караванера,вроде еффект неплохой,да и вес всего 23 кг и места занимает немного,да и цена по его словам всего 150-200 долларов.Ведь его можно использовать дома,а для поездок брать с собой в караван ay


А зачем выдумывать вертолет,который давным давно создан.Был в МЕТРО интересовался,пока нет но обещают завести.
 

Оффлайн Egor

  • Повідомлень: 81
  • Репутація: +0/-0
  • Iм'я: Игорь
  • Звідки Ви: Киев
  • Яка у Вас техніка: VW Passat+TEC
При работе любого холодильника необходимо отводить тепло. Я думаю выводя гофру в окно через нее отводится горячий воздух из охлаждаемого помещения. То же самое и в кондиционере на колесиках. Эффекта не достичь, если с одной стороны прибора дует холодный воздух, а с другой горячий.
 

Оффлайн Ярослав

  • Повідомлень: 195
  • Репутація: +0/-0
  • Iм'я: Ярослав
  • Звідки Ви: Львів
  • Яка у Вас техніка: Fiat Scudo + Скіф 1М
А вот кто видел в МЕТРО передвижной на колесах бытовой универсальный конденционер,так как в этом году видел его в работе у одного беларусского караванера,вроде еффект неплохой,да и вес всего 23 кг и места занимает немного,да и цена по его словам всего 150-200 долларов.Ведь его можно использовать дома,а для поездок брать с собой в караван ay


А зачем выдумывать вертолет,который давным давно создан.Был в МЕТРО интересовался,пока нет но обещают завести.
Це так звані мобільні кондиціонери. Вони досить ефективні, :ay: але при одній умові. Треба від нього обовязково виводити гофрою тепле повітря на зовні, інакше він не охолодить каравана. :bk:
 

vlllv

  • Гість
 :ad:Сегодня в Киеве на окружной, был замечен такой старинький автодом, с таким бытовым кондеем  :ay: :af:
PICT1890.AVI
 

Оффлайн IgorV2000

  • Повідомлень: 22
  • Репутація: +1/-0
  • Iм'я: Ігор
  • Звідки Ви: Перемишль Польща
  • Яка у Вас техніка: Peugeot 406 2,0
Всім доброго дня! Я з Польщі притягнув собі караван, а в ньому інстальований конд-ер Truma Saphir Compact. Тепер голову ломаю як його автономно забезпечити 220v. Вітряк? А може бензиновий генератор?
Слава Україні !
 

Оффлайн ГарикTTT

  • Повідомлень: 8032
  • Поблагодарили: 178 раз(а)
  • Репутація: +94/-0
  • Iм'я: Игорь
  • Звідки Ви: Украина, Донецкая обл., Краматорск
  • Яка у Вас техніка: OPEL Combo+X-Trail +Скиф2М, Knaus Toy
бензогенератор или розетка  :ag: ветряк и СБ такой мощности чтоб кондер работал -  :bu:
Думать надо головой, любить - сердцем, чувствовать - задницей.
И, самое главное, ничего при этом не перепутать...
 

Оффлайн dobermann

  • Повідомлень: 912
  • Репутація: +4/-0
  • Iм'я: Максим
  • Звідки Ви: Киев
  • Яка у Вас техніка: Chateau 320 elit + Ford scorpio
Когда был в Германии, то зимой была распродажа этих-самых на колёсиках. По 30 евро!!! До сих пор кусаю ногти на ногах...
067 786 62 42
И послала жена его за ёлкой - уж послала-так послала...
 

Оффлайн BRUTALIY

  • Повідомлень: 899
  • Репутація: +8/-0
  • Iм'я: Виталий
  • Звідки Ви: Хмельницкий
  • Яка у Вас техніка: Skoda Oct.A5 + Fendt
Всім доброго дня! Я з Польщі притягнув собі караван, а в ньому інстальований конд-ер Truma Saphir Compact. Тепер голову ломаю як його автономно забезпечити 220v. Вітряк? А може бензиновий генератор?


Автономно тільки генератор ... али згодом ти проклянеш той день, коли почав користувати того гєну  ... на старт конкретно цього цондиціонера тобі потрібен генератор потужністю не меньше 3 кВт Start-up current   15 A (150 ms) і тільки з "правильною" синусоїдою. Це інверторні генератори фірми Кіпор та Хонда :bb:

Просто від себе ... в автономці кондиціонер це відкриті вікна ... максимум шо можна ше зробити це ФіамаТурбоВент 12В  до люків. За кордоном кондиціонери використовують на кемпінгах при стаціонарному підключенні 220В
067-380-75-04
 

Оффлайн IgorV2000

  • Повідомлень: 22
  • Репутація: +1/-0
  • Iм'я: Ігор
  • Звідки Ви: Перемишль Польща
  • Яка у Вас техніка: Peugeot 406 2,0
Дякую за відповіді. Я з своїм сімейством за кордон не їзджу. Вказаний  ген-р Кіпор досить дорогий. Можливо підскажете інший вихід, :-) бо шкода продавати конд-р. Не очікував, що конд-р такий вимогливий до струму. :-C
Слава Україні !
 

Оффлайн ГарикTTT

  • Повідомлень: 8032
  • Поблагодарили: 178 раз(а)
  • Репутація: +94/-0
  • Iм'я: Игорь
  • Звідки Ви: Украина, Донецкая обл., Краматорск
  • Яка у Вас техніка: OPEL Combo+X-Trail +Скиф2М, Knaus Toy
[  кондиціонери використовують на кемпінгах при стаціонарному підключенні 220В


вот выход  :ag:
Думать надо головой, любить - сердцем, чувствовать - задницей.
И, самое главное, ничего при этом не перепутать...
 

Оффлайн BRUTALIY

  • Повідомлень: 899
  • Репутація: +8/-0
  • Iм'я: Виталий
  • Звідки Ви: Хмельницкий
  • Яка у Вас техніка: Skoda Oct.A5 + Fendt
 Можливо підскажете інший вихід, :-)

Вікна выдкривати ... автономно майже не реально його використовувати ... ні чого не треба продавати. Нехай стоїть.
067-380-75-04
 

Оффлайн IgorV2000

  • Повідомлень: 22
  • Репутація: +1/-0
  • Iм'я: Ігор
  • Звідки Ви: Перемишль Польща
  • Яка у Вас техніка: Peugeot 406 2,0
За 2012 рік два рази виїзджав з сім'єю у Болгарію. І тепер можу сказати що кондиціонер в каравані - це запорука СУПЕР комфортного відпочиноку !
Слава Україні !
 

Оффлайн Gosha-09

  • Повідомлень: 40
  • Репутація: +2/-0
  • Iм'я: Геннадий
  • Звідки Ви: Украина Киев
  • Яка у Вас техніка: Wilk De Luxe Kyron cdi
Установил кондиционер.
 

 


SimplePortal 2.3.3 © 2008-2010, SimplePortal