Автор Тема: Термальные бассейны Херсонщины зимой  (Прочитано 2958 раз)

0 Користувачів і 1 Гість переглядають цю тему.

Оффлайн ANRI

  • Повідомлень: 5978
  • Поблагодарили: 561 раз(а)
  • Репутація: +148/-0
  • Iм'я: Андрей
  • Звідки Ви: Харьков
  • Яка у Вас техніка: Sierra,Скиф,палатка,казан и СуПерПеЧкА


Туристична Херсонщина і взимку має що запропонувати шанувальникам теплого відпочинку. Місцеві термальні джерела не лише можуть зігріти, а й оздоровити.
Як передає Укрінформ, про це повідомляє Управління туризму та курортів Херсонської ОДА.

«Гарячі джерела – це справжня знахідка для тих, хто хоче оздоровити тіло й душу без медикаментів та довготривалих процедур, адже особливий хімічний склад термальних вод допомагає у боротьбі з хронічними захворюваннями різної складності, покращує стан шкіри, активізує метаболічні процеси, зменшує наслідки стресу й покращує психологічне здоров’я. Варто зазначити, що води термальних джерел використовують навіть у космецевтиці як для створення високоефективних косметичних засобів, так і в чистому вигляді. Цінність їх надзвичайно висока, адже мінеральний склад з ідеальним поєднанням різного роду сполук неможливо штучно відтворити у лабораторії», – йдеться в повідомленні.

Втім, зазначають в управлінні, усім, хто планує відвідати термальні джерела, варто пам’ятати, що купання, як і будь-які оздоровчі процедури, мають свої показання та протипоказання.

«Тож перед візитом до купалень необхідно обов’язково проконсультуватися з лікарем. Термали корисні для лікування захворювань рухового апарату, центральної та периферійної нервових систем, серцево-судинних захворювань без ускладнень, проходження реабілітації після операцій та інсультів. Слід пам’ятати, що не можна відвідувати термальні джерела особам, які страждають на гіпертонічну хворобу 3-4 ступеня, важкі патології судинної системи та тяжкі хвороби серця. Крім того, особливо важливо попередньо порадитися щодо допустимої тривалості купання та правильного циклу проведення процедур», – додали в управлінні.


Зокрема, охочі можуть зануритися в такі відриті для відвідування джерела області:

Термальне джерело біля с. Залізний Порт


Фото проєкту «Trip Must Go On»

Унікальний цілющий гейзер розташований за 30 км від курортного населеного пункту Залізний Порт, в районі сіл Облої та Бехтери. Джерело відкрили випадково під час пошуку родовищ природного газу на початку 80-х років минулого століття. Свердловину законсервували, а потім повторно відкрили майже за 30 років.

На території термального джерела розташовані два басейни: з цілющою водою та лікувальними грязями. Купання в гарячому джерелі корисне як для дорослих, так і для дітей, однак процедуру варто проводити після попередньої консультації з лікарем. Вода термала багата йодом, бромом та набором мінеральних солей. Завдяки унікальному мінеральному складу за своїми лікувальними властивостями джерело не поступається Мертвому морю. Купання у джерелі допомагає у разі захворювань суглобів, щитоподібної залози, дихальної та нервової систем.

Для зручності відпочивальників на території гейзера облаштовано кабінки для переодягання й гігієнічні приміщення, однак чисту воду для змивання грязей варто взяти с собою. Їжу та напої треба придбати заздалегідь.

Вартість входу – 50 гривень.

Термальне джерело поблизу клініки В. Козявкіна


Фото проєкту «Trip Must Go On»

Це термальне джерело з’явилося у 80-х роках минулого століття під час будівництва центру реабілітації для спортсменів біля селища Щасливцеве на Арабатській стрілці. Пізніше проєкт було заморожено, у наш час клініка В. Козявкіна перебуває на етапі відродження будівництва.

На сьогодні місцеві жителі та гості Арабатської стрілки можуть безкоштовно купатися у термальному джерелі, температура води в якому досягає +65°C. Йодо-бромна хлоридно-натрієва вода має унікальні лікувальні властивості. Приймати термальні ванни варто після попередньої консультації з лікарем й не проводити у воді більш ніж 15-20 хвилин за одне купання. Встановлено, що термальні ванни мають протизапальний, знеболювальний, спазмолітичний (покращує мікроциркулювання на капілярному рівні) ефект. Наявність брому сприяє лікуванню вегето-судинної дистонії, астенічних синдромів та нервозних станів.

На території гарячого джерела обладнано гігієнічні приміщення й каскадний душ. Дістатися до термалу біля клініки В. Козявкіна можна дорогою Генічеськ – Стрілкове.

Лікувально-оздоровчий комплекс «Арабатські терми»


Фото проєкту «На море»

Лікувально-оздоровчий комплекс «Арабатські терми» розкинувся біля села Стрілкове на березі озера Сиваш. Наразі на території комплексу розташовані термальна купальня зі зручними спускам, три мініатюрні басейни з мінеральною водою, два гліцеринових та два солоних озера, зона відпочинку з шезлонгами й парасольками, каскадний душ, алея з виходом до озера Сиваш.

Вода термального джерела сприяє відкриттю пор, максимальному проникненню мінералів і ферментів, очищує організм від шлаків та токсинів, поліпшує кровообіг. Додаткове надходження йоду до організму важливе для покращення здоров’я людей зі зниженою функцією щитоподібної залози та осіб, які проживають в екологічно несприятливих районах, працюють у шкідливих умовах. Крім того, йод сприяє поліпшенню пам’яті, збереженню розумової діяльності у літніх людей, покращенню станів у разі хворобах Альцгеймера та Паркінсона.

Мікроорганізми сапрофіти, які є у воді термального джерела, – особливо цінні, адже вони виробляють фермент каталозу, що розщеплює надмірну кількість перекису водню. У результаті зміцнюється імунітет, покращуються процеси обміну в усіх органах, а тканини організму збагачуються киснем.

У майбутньому автори проєкту планують побудувати цілорічний готель та водолікарню, обладнати додаткові зони відпочинку, футбольне поле у мініатюрі та тенісний корт.

Вартість входу: з 08:00 до 19:00 – 100 грн з особи, з 19:00 до 23:00 – 200 гривень. Для дітей до 12 років вихід безкоштовний.

https://youtu.be/Kslpkw1xcc0
H2O — девиз не наш! Наш — C2H5OH!
 
050 590 89 сорок восемь
 

Оффлайн Sergey85700

  • Повідомлень: 3492
  • Поблагодарили: 70 раз(а)
  • Репутація: +62/-0
  • Iм'я: Сергей Наталия
  • Звідки Ви: Донецкая обл. г. Волноваха
  • Яка у Вас техніка: Ланос + палатки
Re: Термальные бассейны Херсонщины зимой
« Відповідь #1 : 10-02-2021, 07:57:57 »
Прикольно. О зимнем купании в горячих источниках я даже не задумывался. :ay:
Человека делают счастливым три вещи: любовь, интересная работа и возможность путешествовать.   (Иван Бунин)
050-976-85-03
 

Оффлайн Spalax

Re: Термальные бассейны Херсонщины зимой
« Відповідь #2 : 10-02-2021, 09:29:33 »
Прикольно. О зимнем купании в горячих источниках я даже не задумывался. :ay:


А я задумывался.
Що зимние-що летние.
Все и здоровые и "хворые" (с различными кож заболеваниями) все сидят в одной луже. :ag:
Один раз на Арабатке- горячий источник. Приехали - стоим на бережку - мимо тетка вся в каких то язвах  - и в источник. Ну мы посмотрели  и не купались (побоялись чет подцепить) .
На комментарии что там типа концентрированная соль, горячая вода и т.д-  сделали вывод - это не для НАС.
0501461679 ,  з.ч Мерседес Вито, Спринтер
 

Оффлайн valerii

Re: Термальные бассейны Херсонщины зимой
« Відповідь #3 : 10-02-2021, 11:31:43 »
Spalax    Это точно.  :ag: :ag:
 

Оффлайн КСВ

  • Повідомлень: 534
  • Поблагодарили: 35 раз(а)
  • Репутація: +14/-0
  • Iм'я: Сергей
  • Звідки Ви: Харьков
  • Яка у Вас техніка: Шевроле-Niva+ТЕC-340
Re: Термальные бассейны Херсонщины зимой
« Відповідь #4 : 10-02-2021, 14:14:01 »
все сидят в одной луже.
Полностью согласен.

Другое дело, если приперло здоровье, тогда и не туда полезешь. А так -  лучше воздержаться, по моему.

Впрочем, как и в прорубь.
 

Оффлайн Spalax

Re: Термальные бассейны Херсонщины зимой
« Відповідь #5 : 10-02-2021, 16:08:54 »
ANRI   - извини Андрюша. Спасибо за информацию, кому то будет интересно.  Я просто высказал свое мнение. Если сочтеш за флуд  - пусть админы удалят
0501461679 ,  з.ч Мерседес Вито, Спринтер
 

Оффлайн ANRI

  • Повідомлень: 5978
  • Поблагодарили: 561 раз(а)
  • Репутація: +148/-0
  • Iм'я: Андрей
  • Звідки Ви: Харьков
  • Яка у Вас техніка: Sierra,Скиф,палатка,казан и СуПерПеЧкА
Re: Термальные бассейны Херсонщины зимой
« Відповідь #6 : 10-02-2021, 16:17:47 »
А я тут причём? Я только сделал перепост статьи. А насчёт людей в язвах - так заедьте в Строгановку,
там одни псориатики  :ag:, купаются в море, мажутся глиной. В смысле чем-то заразиться - так сифилитики и прокажённые туда не лазят. С таким же успехом можно вирусный гастроэнтерит в море подхватить.
Если уже так неприятно - приезжайте на бассейны не в сезон, зимой в источниках попариться тоже хорошо.
H2O — девиз не наш! Наш — C2H5OH!
 
050 590 89 сорок восемь
 

Оффлайн Nikki

  • Администратор
  • Повідомлень: 21040
  • Поблагодарили: 978 раз(а)
  • Репутація: +163/-0
  • Iм'я: Миколай Анатолійович
  • Звідки Ви: Україна, Дніпро
  • Яка у Вас техніка: Mitsubishi Pajero WagonII, Скіф М2, АП-1
Re: Термальные бассейны Херсонщины зимой
« Відповідь #7 : 10-02-2021, 16:21:21 »
Нормальная информация, удалять я считаю не нужно.
Есть точка для отдыха, расписали... Каждый высказал свое мнение... Желающие для себя сделали вывод... Для этого форум и существует...
Не витрачайте свого часу на пояснення: люди чують лише те, що хочуть почути. @ Пауло Коельо
 

Оффлайн ANRI

  • Повідомлень: 5978
  • Поблагодарили: 561 раз(а)
  • Репутація: +148/-0
  • Iм'я: Андрей
  • Звідки Ви: Харьков
  • Яка у Вас техніка: Sierra,Скиф,палатка,казан и СуПерПеЧкА
Re: Термальные бассейны Херсонщины зимой
« Відповідь #8 : 10-02-2021, 16:44:36 »
Добавлю ещё. Некоторые и в общественную баню брезгуют ходить.
Боязнь всяких инфекций - это всё фигня. Хуже другое  :ag:.
Один вот тоже решил попариться в весьма известном месте - тбилисских банях,
о которых ещё Пушкин восторженно писал. И нарвался там на самых настоящих п..арасов  :bu:.

Кстати, авторский сайт весьма интересный и содержательный, рекомендую почитать в свободное время.
H2O — девиз не наш! Наш — C2H5OH!
 
050 590 89 сорок восемь
 

Оффлайн CAPITAN

  • Модератор
  • Повідомлень: 2196
  • Поблагодарили: 53 раз(а)
  • Репутація: +29/-0
  • Iм'я: Александр
  • Звідки Ви: Украина, Харьков
  • Яка у Вас техніка: VW transporter 3 , FIAT-IVECO, СКИФ М2
Re: Термальные бассейны Херсонщины зимой
« Відповідь #9 : 11-02-2021, 07:33:41 »
Я вполне нормально отношусь к термальным источникам, главное - не пить воду :ag:, а заразиться какой нибудь заразой можно и дома на диване.
Работая только ради материальных благ, мы сами себе строим тюрьму. И запираемся в одиночестве, и все наши богатства — прах и пепел, они бессильны доставить нам то, ради чего стоит жить. Антуан де Сент Экзюпери
 

 


SimplePortal 2.3.3 © 2008-2010, SimplePortal