Автор Тема: Американець подорожує по батьківщині в мініатюрному будинку на колесах.  (Прочитано 2620 раз)

0 Користувачів і 1 Гість переглядають цю тему.

Оффлайн Nikki

  • Администратор
  • Повідомлень: 21040
  • Поблагодарили: 978 раз(а)
  • Репутація: +163/-0
  • Iм'я: Миколай Анатолійович
  • Звідки Ви: Україна, Дніпро
  • Яка у Вас техніка: Mitsubishi Pajero WagonII, Скіф М2, АП-1
Пол Елкінса вже багато років подорожує по США ось в такому фургоні, який він зробив сам.


Споруда крихітного велодоміка вагою 27 кілограмів обійшлася Полу всього в 150 доларів. Для його виготовлення майстер використав чотири рекламних щита з рифленого пластика, велосипед за 20 доларів, шість соснових дощок, клейку стрічку, хомути і гвинти.
Зовні, звичайно, багатофункціональний будиночок не вселяє ніякої довіри, але варто заглянути всередину - і ви здивуєтеся.


У крихітному будиночку є все необхідне - ліжко, плита, раковина, шафки для продуктів харчування, стелажі, місце для одягу, світлодіодне освітлення і світловий люк.


Світловий люк, через який можна милуватися ясним зоряним небом ночами.


"Це нова можливість для життя або подорожей. Вам не потрібна страховка для автомобіля, вам не потрібно страхувати будинок. Що вам потрібно? Їжа, - говорить Пол. - Люди, які не можуть купити мінівен або побудувати невеликий трейлер, можуть зробити такий будиночок і відправитися в подорож".


Завдяки куполоподібної даху акустика в будиночку чудова.


Два верхніх ящика, незважаючи на маленький розмір і вагу, дуже міцні і можуть вмістити багато необхідних речей.




Як каже Пол, було-б бажання подорожувати, а на чому і як кому подобається

Не витрачайте свого часу на пояснення: люди чують лише те, що хочуть почути. @ Пауло Коельо
 

Оффлайн Александр 1974

  • Повідомлень: 6169
  • Поблагодарили: 777 раз(а)
  • Репутація: +52/-0
  • Iм'я: Александр
  • Звідки Ви: Украина Полтава
  • Яка у Вас техніка: Фронтерита
С нашими доходами и ценами на топливо :bw:- наверное пора пересаживаться на такой :bt: транспорт :bo:.
 

Оффлайн азовец

  • Повідомлень: 97
  • Поблагодарили: 2 раз(а)
  • Репутація: +0/-0
  • Iм'я: Михаил
  • Звідки Ви: Украина Бердянск
  • Яка у Вас техніка: Спринтер 516,316,Вито115 Адрия-Поларис.
Такой велодом  только с горы вниз. Мне нравится цыганская кибитка. По полям озерам неспеша.
т.0973824482
 

 


SimplePortal 2.3.3 © 2008-2010, SimplePortal