Автор Тема: Новые права все таки введут?  (Прочитано 9070 раз)

0 Користувачів і 1 Гість переглядають цю тему.

Оффлайн Egor

  • Повідомлень: 81
  • Репутація: +0/-0
  • Iм'я: Игорь
  • Звідки Ви: Киев
  • Яка у Вас техніка: VW Passat+TEC
Re: Новые права все таки введут?
« Відповідь #15 : 04-04-2011, 15:54:59 »
Я к тому что у нас может быть все что угодно. Как заставить народ нести деньги в ГАИ для замены прав.
А иначе для чего это все делалось?
 

Оффлайн Nikki

  • Администратор
  • Повідомлень: 21040
  • Поблагодарили: 978 раз(а)
  • Репутація: +163/-0
  • Iм'я: Миколай Анатолійович
  • Звідки Ви: Україна, Дніпро
  • Яка у Вас техніка: Mitsubishi Pajero WagonII, Скіф М2, АП-1
Re: Новые права все таки введут?
« Відповідь #16 : 03-10-2011, 16:40:02 »
собственна:

Цитировать (выделенное)
Водителей обязали до 2014 года поменять старые права

Вместе с внедрением биометрических паспортов народные депутаты решили установить срок действия водительских удостоверений старого образца

За принятие соответствующего законопроекта №8507 проголосовали 257 депутатов при минимально необходимых 226.

Документы, выданные до вступления в силу этого закона, помимо водительских удостоверений, действительны до окончания срока их действия и не подлежат обязательной замене. При этом водительские удостоверения, выданные в СССР (права-книжки), прекращают свое действие с 1 января 2014 года.


Цитировать (выделенное)
Эксперты также обращают внимание на то, что права нового образца таят неприятный сюрприз для владельцев прав категории В. С новыми удостоверениями, если не открыта категория Е, то управлять легковушкой с прицепом уже запрещено - нужно идти на курсы и открывать новую категорию ВЕ. Таким образом, у автомобилистов появится новая «головная боль».


Не витрачайте свого часу на пояснення: люди чують лише те, що хочуть почути. @ Пауло Коельо
 

Оффлайн Egor

  • Повідомлень: 81
  • Репутація: +0/-0
  • Iм'я: Игорь
  • Звідки Ви: Киев
  • Яка у Вас техніка: VW Passat+TEC
Re: Новые права все таки введут?
« Відповідь #17 : 03-10-2011, 23:38:07 »
Может сейчас самое время открыть категорию"Е", кто еще в раздумьях.
 

Оффлайн valera krm

  • Повідомлень: 3194
  • Поблагодарили: 159 раз(а)
  • Репутація: +11/-1
  • Iм'я: Валерий Федорович
  • Звідки Ви: Донбасс
  • Яка у Вас техніка: KIP DE LUX
Re: Новые права все таки введут?
« Відповідь #18 : 04-10-2011, 09:33:31 »
Было разъяснение дядьки с лампасами о том, что если не собираешься за дальний бугор, то права  менять  не нужно.   
А открывать или не открывать кат. Е -это уже не зависит от желания, потребности  и возможностей каждого
 

Оффлайн Nikki

  • Администратор
  • Повідомлень: 21040
  • Поблагодарили: 978 раз(а)
  • Репутація: +163/-0
  • Iм'я: Миколай Анатолійович
  • Звідки Ви: Україна, Дніпро
  • Яка у Вас техніка: Mitsubishi Pajero WagonII, Скіф М2, АП-1
Re: Новые права все таки введут?
« Відповідь #19 : 23-02-2012, 16:53:50 »
Порушив на переїзді - віддавай авто!

Верховна Рада ухвалила в другому читанні законопроект №8747 про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення адміністративної відповідальності за порушення правил руху через залізничні переїзди та перевезення пасажирів автомобільним транспортом.

"За" ухвалення закону проголосували 358 карток народних депутатів з мінімально необхідних 226.

Закон вносить зміни до статті 123 Кодексу про адміністративні правопорушення, згідно з якими порушення особою, яка керує транспортним засобом, правил руху через залізничний переїзд, крім порушення, передбаченого частиною другою цієї статті, тягне за собою накладення штрафу від двадцяти до двадцяти п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 340 до 425 грн).

В'їзд на залізничний переїзд особою, яка керує транспортним засобом, у випадках, коли рух через переїзд заборонено тягне за собою накладення штрафу на водіїв від п'ятдесяти до сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з оплатним вилученням транспортного засобу чи без такого або позбавлення права керування транспортними засобами на строк від шести місяців до одного року з оплатним вилученням транспортного засобу чи без такого і на інших осіб - накладення штрафу від сімдесяти п'яти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 850 грн до 1 тис. 190 грн) з оплатним вилученням транспортного засобу чи без такого або адміністративний арешт на строк від десяти до п'ятнадцяти діб з оплатним вилученням транспортного засобу чи без такого.

Порушення, передбачене частиною другою цієї статті, вчинене водієм транспортного засобу під час надання послуг з перевезення пасажирів або під час перевезення небезпечних вантажів-тягне позбавлення права керування транспортними засобами на строк від одного до трьох років з оплатним вилученням транспортного засобу чи без такого".

Відповідно до закону, "перевезення пасажирів автобусами в нічний час (з двадцяти двох до шести годин), крім тих, які здійснюються на маршрутах загального користування в режимі регулярних пасажирських перевезень, а також тих, які здійснюються автобусами, обладнаними тахографами, - тягне за собою накладення штрафу на водіїв від п'ятдесяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 850 грн до 1 тис. 360 грн) ".

Документом також визначено, що "повторне протягом року вчинення будь-якого з порушень, за яке особу вже було піддано адміністративному стягненню,- тягне за собою накладення штрафу від вісімдесяти до ста двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян"
Не витрачайте свого часу на пояснення: люди чують лише те, що хочуть почути. @ Пауло Коельо
 

Оффлайн Nikki

  • Администратор
  • Повідомлень: 21040
  • Поблагодарили: 978 раз(а)
  • Репутація: +163/-0
  • Iм'я: Миколай Анатолійович
  • Звідки Ви: Україна, Дніпро
  • Яка у Вас техніка: Mitsubishi Pajero WagonII, Скіф М2, АП-1
Re: Новые права все таки введут?
« Відповідь #20 : 04-10-2012, 18:58:55 »
Верховна Рада зобов’язала автомобілістів змінити старі права

Рада прийняла в цілому Закон «Про Єдиний державний демографічному реєстрі» (№ 10492). «За» проголосували 233 народних депутата. Головне в цьому законі - введення в Україні біометричних паспортів, але зачепить він і автомобілістів.


 У законі зазначено, що водійські посвідчення, видані з використанням зразка бланка, затвердженого органом виконавчої влади СРСР, припиняють свою дію з 1 січня 2015 року. Якими повинні бути нові водійські права, описано в статті 26.

Зокрема, водійське посвідчення матиме форму карти, яка містить безконтактний електронний носій інформації. На лицьовій стороні будуть вказані особисті дані, категорія, а також термін закінчення дії документа. У верхній лівій частині зворотного боку посвідчення водія наноситься одновимірний штрихкод.

Назва держави і назва документа зазначаються українською, російською, англійською та французькою мовами. ПІБ будуть писати українською і латинськими літерами. Всі інші написи в посвідченні зазначаються українською та англійською мовами.

За цим законом, оформлення та видача водійських прав здійснюються уповноваженим органом у термін до 5 робочих днів з дня подання необхідних документів.

Термін дії посвідчення обмежений (встановлюється відповідно до вимог міжнародних договорів України, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою). За закінчення терміну дії проводиться його заміна (у разі пред'явлення старого) з урахуванням особливостей, передбачених законодавством про дорожній рух.

Не витрачайте свого часу на пояснення: люди чують лише те, що хочуть почути. @ Пауло Коельо
 

Оффлайн AlexYan

  • Повідомлень: 1487
  • Репутація: +11/-0
  • Iм'я: Aleksandr
  • Звідки Ви: Ukraine, Kiev
  • Яка у Вас техніка: Дикий сарайчик и "Холидэй" фургончик ;)
Re: Новые права все таки введут?
« Відповідь #21 : 04-10-2012, 19:30:02 »
Срок действия новых прав 50 лет, у меня уже есть такие как на картинке, только без штрих-кода, посмотрю какие выдадут через месяц....
Чтоб мудро жизнь прожить, знать надобно немало,
Два правила запомни для начала:
Что лучше голодать, чем что попало есть,
И лучше будь один, чем вместе с кем попало.
 

Оффлайн Egor

  • Повідомлень: 81
  • Репутація: +0/-0
  • Iм'я: Игорь
  • Звідки Ви: Киев
  • Яка у Вас техніка: VW Passat+TEC
Re: Новые права все таки введут?
« Відповідь #22 : 04-10-2012, 20:36:05 »
Цитировать (выделенное)
"водійське посвідчення матиме форму карти, яка містить безконтактний електронний носій інформації"
Боюсь что это уже будут другие права.
"видані з використанням зразка бланка, затвердженого органом виконавчої влади СРСР" а как же ламинированые? Они то образца Государства Украина.
 

Оффлайн avtodnepr

  • Повідомлень: 1520
  • Репутація: +8/-0
  • Iм'я: Александр
  • Звідки Ви: Днепропетровск
  • Яка у Вас техніка: Mazda6 СКИФ 2М
Re: Новые права все таки введут?
« Відповідь #23 : 05-10-2012, 19:25:16 »
Что бы поменять права денег нужно не  много ( 340грн )
 

Оффлайн ГарикTTT

  • Повідомлень: 8032
  • Поблагодарили: 178 раз(а)
  • Репутація: +94/-0
  • Iм'я: Игорь
  • Звідки Ви: Украина, Донецкая обл., Краматорск
  • Яка у Вас техніка: OPEL Combo+X-Trail +Скиф2М, Knaus Toy
Re: Новые права все таки введут?
« Відповідь #24 : 08-10-2012, 18:32:24 »
Что бы поменять права денег нужно не  много ( 340грн )
Нужно много мороки. Вот у меня АБ открыто. Чего мне откроють? А1,2,3 Б1.2.3 или А2 и Б1 и все?
Думать надо головой, любить - сердцем, чувствовать - задницей.
И, самое главное, ничего при этом не перепутать...
 

Оффлайн Egor

  • Повідомлень: 81
  • Репутація: +0/-0
  • Iм'я: Игорь
  • Звідки Ви: Киев
  • Яка у Вас техніка: VW Passat+TEC
Re: Новые права все таки введут?
« Відповідь #25 : 08-10-2012, 19:50:47 »
Менял в 2008.были АВС выдали А.В.С1.С. правда термин дии не указан
А должны были: А, А1, В, В1, С, С1
 

Оффлайн РЕПИН 71

  • Повідомлень: 1324
  • Репутація: +14/-0
  • Звідки Ви: УКРАИНА
  • Яка у Вас техніка: СКИФ М1
Re: Новые права все таки введут?
« Відповідь #26 : 08-10-2012, 19:57:44 »



[/quote]
А должны были: А, А1, В, В1, С, С1
[/quote]Ну А1 и В1 это мопед и мото с боковым прицепом .хотя с А я могу ездить на мопеде
ОБХОДЯ РАЗЛОЖЕННЫЕ ГРАБЛИ - ТЫ ТЕРЯЕШЬ ДРАГОЦЕННЫЙ ОПЫТ!!!
 

Оффлайн ГарикTTT

  • Повідомлень: 8032
  • Поблагодарили: 178 раз(а)
  • Репутація: +94/-0
  • Iм'я: Игорь
  • Звідки Ви: Украина, Донецкая обл., Краматорск
  • Яка у Вас техніка: OPEL Combo+X-Trail +Скиф2М, Knaus Toy
Re: Новые права все таки введут?
« Відповідь #27 : 08-10-2012, 20:34:38 »
Нет С А на мопеде ездить не можно. Только А1. Вот так-то. (в новых правах ессно. Сейчас - то я с АБ могу от мопеда до Газели, а вот при замене мне оставят мососыкл без люльки и лехковую пассажирскую)
Думать надо головой, любить - сердцем, чувствовать - задницей.
И, самое главное, ничего при этом не перепутать...
 

Оффлайн tri_v

Re: Новые права все таки введут?
« Відповідь #28 : 09-10-2012, 11:14:46 »
Нет С А на мопеде ездить не можно. Только А1. Вот так-то. (в новых правах ессно. Сейчас - то я с АБ могу от мопеда до Газели, а вот при замене мне оставят мососыкл без люльки и лехковую пассажирскую)

Категория ТС "В" не определяет вид ТС (пассажирский или грузовой), она (категория) определяет полную массу ТС (до 3500 кг) и количество сидячих мест для пассажиров (не более 8-ми). Так, что при замене водительского удостоверения, при открытых категориях в старом, к примеру А, В, С, в новом — автоматом открываются А, А1, В, В1, С, С1, и т.п., более подробно -
http://voditel.org.ua/Kategoriya.html
Если ничего не помогает — читай инструкцию.
 

Оффлайн ГарикTTT

  • Повідомлень: 8032
  • Поблагодарили: 178 раз(а)
  • Репутація: +94/-0
  • Iм'я: Игорь
  • Звідки Ви: Украина, Донецкая обл., Краматорск
  • Яка у Вас техніка: OPEL Combo+X-Trail +Скиф2М, Knaus Toy
Re: Новые права все таки введут?
« Відповідь #29 : 09-10-2012, 11:19:06 »
Да я вот тоже считал что А1 и Б1 должны открыть автоматически - нет, говорят если подтвердите что владеете или управляете - тогда!
Думать надо головой, любить - сердцем, чувствовать - задницей.
И, самое главное, ничего при этом не перепутать...
 

 


SimplePortal 2.3.3 © 2008-2010, SimplePortal