Автор Тема: Піраміда Білевичів у Комендантівці  (Прочитано 2623 раз)

0 Користувачів і 1 Гість переглядають цю тему.

Оффлайн Nikki

  • Администратор
  • Повідомлень: 21044
  • Поблагодарили: 983 раз(а)
  • Репутація: +163/-0
  • Iм'я: Миколай Анатолійович
  • Звідки Ви: Україна, Дніпро
  • Яка у Вас техніка: Mitsubishi Pajero WagonII, Скіф М2, АП-1
Якось одного осіннього дня прийшла ідея відвідати храм-усипальницю Білевичів, яка знаходиться за 150 км від Дніпра. Тоб то один світловий день...
Так вийшло, на форумі багато інформації, але не скрізь я бував. Зокрема про піраміду Білевичів – опис ТУТ.
І ось почав серйозно замислюватися про цю поїздку, середина жовтня, але все не складалося, то побутові проблеми, то просто облом, то волонтерські поїздки, а то просто сидиш і по роботі зайнятий. А тут, можна сказати - ура! Вільні вихідні, начало листопада, машина заправлена і вперед.
Написавши в групі, що в мене виходить поїхати і відвідати "єгипетську піраміду" не виїжджаючи з країни, почав збиратися. Особливо, розуміючи... в наш не легкий час, ні кожен зважиться поїхати, та в принципі і не розраховував когось зустріти там. Просто було бажання поїхати, подивитися. І ось 4 листопада, субота. Збираюся та виїжджаю. Проїхавши майже пів області, дзвонить Олександр /МеханікUA/. Мовляв, де я, і коли буду на місці, він теж зібрався приєднатися до мене. Це додавало оптимізму, мовляв, я не один такий.
Я не став намотувати км по центральних шляхах, пішов на простець, по селах, о чем дуже пошкодував (дивитись відео)... Хоч і пейзажі дуже гарні






а ось с дорогами, просто біда, но де наша не пропадала... :ag:
Зустрічаємося вже на місці, біля піраміди. Подивившись храм-піраміду, шкода тільки, що вона була закрита і всередину ми не потрапили...










Робимо фотофіксацію, що ми були тут



І вирішуемо нашу зустріч перенести до чашечки кави. Подумавши, зійшлися на тому, що найближче кафе буде у Горішніх Плавнях, вирішили поїхати туди.
Дорогою зробили добру справу, зачепили таврію з родиною, у них закінчився бензин, а в машині діти... а на вулиці сиро та похмуро, притягли їх на АЗС, да поїхали далі.




Трохи погулявши в парку, пішли випити кави, посиділи, поговорили, згадували наші зльоти, індивідуальні поїздки, тобто все те, коли було все добре...
А далі... кожен пішов/поїхав своею дорогою.
______________________________________________________________

І на завершення, відео звіт


PS не забуваемо ставити "вподобайку" на Youtube платформі
Не витрачайте свого часу на пояснення: люди чують лише те, що хочуть почути. @ Пауло Коельо
 
Пользователи, которые поблагодарили этот пост: valera krm, ГарикTTT, Механик UA, Саня 73

Оффлайн matizavr

  • Повідомлень: 1347
  • Поблагодарили: 81 раз(а)
  • Репутація: +8/-0
  • Iм'я: николай
  • Звідки Ви: украина кривой рог
  • Яка у Вас техніка: матиз ,скиф м1
Re: Піраміда Білевичів у Комендантівці
« Відповідь #1 : 06-11-2023, 18:38:38 »
 :ay:.і пісня гарна!
не важно-куда ехать,важно-с кем...
 

 


SimplePortal 2.3.3 © 2008-2010, SimplePortal