Автор Тема: Страховка прицепов  (Прочитано 21403 раз)

0 Користувачів і 1 Гість переглядають цю тему.

Оффлайн Sergey85700

  • Повідомлень: 3492
  • Поблагодарили: 70 раз(а)
  • Репутація: +62/-0
  • Iм'я: Сергей Наталия
  • Звідки Ви: Донецкая обл. г. Волноваха
  • Яка у Вас техніка: Ланос + палатки
Re: Страховка прицепов
« Відповідь #105 : 19-02-2018, 09:12:01 »
А в понедельник пойду страховку оформлю.
А зачем ? Лучше оформлять страховку перед началом сезона. Еще можно узнать стоимость страховки на пол года. Или ты зимой катаешься....?

У меня в воскресенье страховка на машину закончилась. Так что идти обязательно.  А прицеп страховать, какая разница когда? Если бы было выгодно оформлять страховку на полгода, то да, а так как страхую все равно на год.
Человека делают счастливым три вещи: любовь, интересная работа и возможность путешествовать.   (Иван Бунин)
050-976-85-03
 

Оффлайн valera krm

  • Повідомлень: 3194
  • Поблагодарили: 159 раз(а)
  • Репутація: +11/-1
  • Iм'я: Валерий Федорович
  • Звідки Ви: Донбасс
  • Яка у Вас техніка: KIP DE LUX
Re: Страховка прицепов
« Відповідь #106 : 19-02-2018, 18:37:54 »
Если бы было выгодно оформлять страховку на полгода, то да

А что в Волновахе не выгодно ?
Ну я понимаю, когда прицеп используется целый год или месяцев-9, а для 4-5 выездов- страховать на год....????? :ad: :bl:
 

Оффлайн ANRI

  • Повідомлень: 5978
  • Поблагодарили: 561 раз(а)
  • Репутація: +148/-0
  • Iм'я: Андрей
  • Звідки Ви: Харьков
  • Яка у Вас техніка: Sierra,Скиф,палатка,казан и СуПерПеЧкА
Re: Страховка прицепов
« Відповідь #107 : 20-02-2018, 01:15:24 »
А я посмотрел стоимость страхования по калькулятору ОСАГО. Понятно, это приблизительно и условно - но легковой прицеп на год - 312 грн, на полгода - 246 грн.
Разницы ощутимой нет.
H2O — девиз не наш! Наш — C2H5OH!
 
050 590 89 сорок восемь
 

Оффлайн Sergey85700

  • Повідомлень: 3492
  • Поблагодарили: 70 раз(а)
  • Репутація: +62/-0
  • Iм'я: Сергей Наталия
  • Звідки Ви: Донецкая обл. г. Волноваха
  • Яка у Вас техніка: Ланос + палатки
Re: Страховка прицепов
« Відповідь #108 : 20-02-2018, 07:29:57 »
Андрей, давно смотрел?
Человека делают счастливым три вещи: любовь, интересная работа и возможность путешествовать.   (Иван Бунин)
050-976-85-03
 

Оффлайн ГарикTTT

  • Повідомлень: 8034
  • Поблагодарили: 178 раз(а)
  • Репутація: +94/-0
  • Iм'я: Игорь
  • Звідки Ви: Украина, Донецкая обл., Краматорск
  • Яка у Вас техніка: OPEL Combo+X-Trail +Скиф2М, Knaus Toy
Re: Страховка прицепов
« Відповідь #109 : 20-02-2018, 07:35:16 »
Если бы было выгодно оформлять страховку на полгода, то да

А что в Волновахе не выгодно ?
Ну я понимаю, когда прицеп используется целый год или месяцев-9, а для 4-5 выездов- страховать на год....????? :ad: :bl:

Когда набирается страховой  стаж и бонусы - то разницы год или полгода существенной нет. У меня по прицепам разница - 8 грн  :ag:
Последнее время большая разница связанная с местом регистрации. Я Комбика переоформил в Новомосковске - разница с Ксю, которая в Краматорске - 30%  почти! 270 грн против 360  :ai: В одной и той же страховой УНИКА, в которой уже 5 лет - после 6 лет в АХА, которая потом тупо кинула своих клиентов :bs:
Кроме того, полгода - это с апреля по сентябрь например... А можно и в октябре ведь караван куда-нибудь потянуть? Про грузовой я вообще молчу! Я даже Скиф страхую, который за последние 3 года выезжал 3 раза  :ah:
Думать надо головой, любить - сердцем, чувствовать - задницей.
И, самое главное, ничего при этом не перепутать...
 

Оффлайн Лентяй

  • Повідомлень: 2257
  • Поблагодарили: 4 раз(а)
  • Репутація: +60/-1
  • Iм'я: Кирилл
  • Звідки Ви: Украина Николаев
  • Яка у Вас техніка: кемпер на базе УАЗ 3309
Re: Страховка прицепов
« Відповідь #110 : 20-02-2018, 09:19:15 »
А я посмотрел стоимость страхования по калькулятору ОСАГО. Понятно, это приблизительно и условно - но легковой прицеп на год - 312 грн, на полгода - 246 грн.
Разницы ощутимой нет.
обычно самый дешевый полис - если не нужен круглогодичный - это на 7 месяцев.
Данный участник форума забанен от 07-06-2018. /П.П. 2.5 и 2.6/
 

Оффлайн valera krm

  • Повідомлень: 3194
  • Поблагодарили: 159 раз(а)
  • Репутація: +11/-1
  • Iм'я: Валерий Федорович
  • Звідки Ви: Донбасс
  • Яка у Вас техніка: KIP DE LUX
Re: Страховка прицепов
« Відповідь #111 : 20-02-2018, 09:28:37 »
Я даже Скиф страхую, который за последние 3 года выезжал 3 раза 

У богатых свои причуды :bd: :ag:


Объединение двух сообщений: 20-02-2018, 09:36:15
А можно и в октябре ведь караван куда-нибудь потянуть?

Ну если нужно потянуть, то канешна.
P.S И часто Сережа и Игорь тянули прицепы в октябре ???

Объединение двух сообщений: 20-02-2018, 09:35:27
но легковой прицеп на год - 312 грн, на полгода - 246 грн.

Это для Харькова, а для .....117/81грн
 

Оффлайн Лентяй

  • Повідомлень: 2257
  • Поблагодарили: 4 раз(а)
  • Репутація: +60/-1
  • Iм'я: Кирилл
  • Звідки Ви: Украина Николаев
  • Яка у Вас техніка: кемпер на базе УАЗ 3309
Re: Страховка прицепов
« Відповідь #112 : 20-02-2018, 10:05:02 »
есть важный момент , который надо знать ... по закону о ОСАГО - вы действительно можете набирать бонусы и скидки , страхуясь непрерывно в одной компании ... но ! есть период (разница во времени между временем окончания предыдущего полиса и временем наступления действия последующего п.)- когда сохраняются и скидки , и полис будет действующим. это 10 дней. если вы приобрели следующий полис с разницей больше 10 дней - получился разрыв во времени - все ваши бонусы-скидки отменяются ... но - часто страховые все равно продают вам полис со скидками - хоть и было больше 10 дней разрыва в сроках страхования , только вот такой полис - только для полицаев , при наступлении страхового случая - выплат по полису - оформленному с нарушением правил - не будет.
Данный участник форума забанен от 07-06-2018. /П.П. 2.5 и 2.6/
 

Оффлайн ГарикTTT

  • Повідомлень: 8034
  • Поблагодарили: 178 раз(а)
  • Репутація: +94/-0
  • Iм'я: Игорь
  • Звідки Ви: Украина, Донецкая обл., Краматорск
  • Яка у Вас техніка: OPEL Combo+X-Trail +Скиф2М, Knaus Toy
Re: Страховка прицепов
« Відповідь #113 : 20-02-2018, 17:06:45 »
Кирилл, пока по ОСАГО выплаты идут "третьей стороне" - большинству просто пофиг, будут выплаты или не будут!
ВФ, стоимость страховки прицепа - 96 грн на год... И за такие деньги я буду думать потом - а не нарвусь ли я на штраф в полтыщщи если вдруг Скифа из гаража в гараж перетянуть надо будет?
Думать надо головой, любить - сердцем, чувствовать - задницей.
И, самое главное, ничего при этом не перепутать...
 

Оффлайн valera krm

  • Повідомлень: 3194
  • Поблагодарили: 159 раз(а)
  • Репутація: +11/-1
  • Iм'я: Валерий Федорович
  • Звідки Ви: Донбасс
  • Яка у Вас техніка: KIP DE LUX
Re: Страховка прицепов
« Відповідь #114 : 20-02-2018, 18:10:01 »
стоимость страховки прицепа - 96 грн на год..
Ух ты. Это сейчас(этого года) или в прошлом ?
 

Оффлайн valerii

Re: Страховка прицепов
« Відповідь #115 : 20-02-2018, 18:45:49 »
Лентяй,      Стаття 8. Закона України "Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності  власників наземних транспортних засобів"  Бонус-малус  звучить так:
     8.1.  Для  заохочення  безаварійної експлуатації транспортних засобів, при укладанні договорів  обов'язкового   страхування цивільно-правової   відповідальності більше ніж на півроку, страховики  мають право застосовувати коригуючий коефіцієнт залежно від  наявності  чи  відсутності  страхових  випадків  з вини осіб, відповідальність яких застрахована, в період  дії  попередніх договорів  обов'язкового  страхування  цивільно-правової відповідальності (бонус-малус),  який  розраховується  кожним  із страховиків  з  урахуванням  положень пункту  7.1  статті 7 цього Закону.

   Клас на    Коригуючий   Клас по закінченню строку страхування
   початок    коефіцієнт     з урахуванням наявності страхових
   строку                     випадків з вини страхувальника
 страхування
                                0             1            2             3
                          страхових страхова  страхові  страхові
                            виплат   виплата   виплати   виплати

       М          2.45       0           М            М             М

       0          2.3         1           М            М             М
       1          1.55       2           М            М             М
       2          1.4         3           1            М             М
       3           1          4            1            М             М
       4          0.95       5           2           М              М
       5          0.9         6           3           1              М
       6          0.85       7           4           1              М
       7          0.8         8           4           1              М
       8          0.75       9           5           2              М
       9          0.7        10          5           2              1
      10          0.65      11         6           2              1
      11          0.6        12         6           2              1
      12          0.55      13         6           2              1
      13          0.5        13         7           2              1

{  Пункт  8.1 статті 8 в редакції Закону N 2902-IV ( 2902-15 ) від
22.09.2005;  із  змінами,  внесеними  згідно  із Законом N 5090-VI
( 5090-17 ) від 05.07.2012 }
     8.2. При укладанні договору обов'язкового  страхування цивільно-правової відповідальності  страхувальнику присвоюється клас залежно від частоти страхових випадків, які виникли  з  вини особи, відповідальність якої застрахована.
     8.3. При   укладанні   договору   обов'язкового   страхування цивільно-правової відповідальності     вперше  страхувальнику присвоюється клас 3.
     8.4. Залежно від кількості страхових випадків,  які виникли у період  дії   попередніх   договорів   обов'язкового страхування цивільно-правової  відповідальності  при  укладанні  з  ним такого
договору на новий строк, застосовується підвищуючий коефіцієнт страхового тарифу з присвоєнням   більш  низького  класу  до найнижчого -  М  чи  з   урахуванням   безаварійної   експлуатації  транспортного  засобу  та при відсутності страхових випадків,  які виникли  з  вини  страхувальника,  -   понижуючий   коефіцієнт  з присвоєнням більш високого класу.
     8.5.  Значення  цього коригуючого коефіцієнта та порядок його застосування можуть переглядатися Уповноваженим органом відповідно до пункту 7.2 статті 7 цього Закону. {  Статтю  8  доповнено пунктом  8.5  згідно із Законом N 5090-VI ( 5090-17 ) від 05.07.2012 }
 
В Стаття 7. Визначення розміру страхового платежу
пункт 7.1 звучить так:
Розмір    страхового    платежу    (внеску,   премії) встановлюється   страховиком  самостійно  шляхом  добутку  розміру базового  страхового  платежу  та  значень  відповідних коригуючих
коефіцієнтів,  що  затверджуються  відповідно  до  пункту 7.2 цієї статті, а також з урахуванням положень пункту 13.2 статті 13 цього Закону.  Страховику  забороняється  встановлювати  або пропонувати встановити розмір страхового платежу, розрахований в інший спосіб.
пункт 7.2 звучить так:
.  Розмір  базового  страхового платежу, перелік, значення коригуючих  коефіцієнтів та порядок їх застосування затверджуються Уповноваженим  органом  за  поданням  МТСБУ. Пропозиції МТСБУ щодо
розміру   базового   страхового   платежу  та  значень  коригуючих коефіцієнтів підтверджуються актуарними розрахунками з урахуванням рівня  збитковості  даного  виду страхування в цілому по галузі за останній  розрахунковий  період,  який становить не менше року, та статистичних   даних.   Якщо   Уповноважений   орган  протягом  60 календарних  днів  з  дня  внесення  МТСБУ пропозиції не затвердив розмір  базового  страхового платежу, перелік, значення коригуючих коефіцієнтів та порядок їх застосування, діють попередні коригуючі  коефіцієнти, порядок їх застосування та розмір базового страхового платежу.
Откуда вы взяли норму о 10 дневной просрочке и не действительности страховки? Где это написано, я не смог найти. Подскажите пожалуйста.
 

Оффлайн ГарикTTT

  • Повідомлень: 8034
  • Поблагодарили: 178 раз(а)
  • Репутація: +94/-0
  • Iм'я: Игорь
  • Звідки Ви: Украина, Донецкая обл., Краматорск
  • Яка у Вас техніка: OPEL Combo+X-Trail +Скиф2М, Knaus Toy
Re: Страховка прицепов
« Відповідь #116 : 20-02-2018, 19:02:14 »
стоимость страховки прицепа - 96 грн на год..
Ух ты. Это сейчас(этого года) или в прошлом ?
Прошлого года. Апрель.
Думать надо головой, любить - сердцем, чувствовать - задницей.
И, самое главное, ничего при этом не перепутать...
 

Оффлайн valera krm

  • Повідомлень: 3194
  • Поблагодарили: 159 раз(а)
  • Репутація: +11/-1
  • Iм'я: Валерий Федорович
  • Звідки Ви: Донбасс
  • Яка у Вас техніка: KIP DE LUX
Re: Страховка прицепов
« Відповідь #117 : 20-02-2018, 19:56:48 »
Прошлого года. Апрель.
Ууу как давно. 
 

Оффлайн Sergey85700

  • Повідомлень: 3492
  • Поблагодарили: 70 раз(а)
  • Репутація: +62/-0
  • Iм'я: Сергей Наталия
  • Звідки Ви: Донецкая обл. г. Волноваха
  • Яка у Вас техніка: Ланос + палатки
Re: Страховка прицепов
« Відповідь #118 : 21-02-2018, 07:59:57 »
Да, цены за это время выросли.  Тем более прицеп у меня зарегистрирован в МРЭО г. Донецка. Соответственно страховка дороже. К тому же, я так понял что  страховка транспортных средств из неподконтрольной территории еще дороже.    Прицеп не страховался с начал АТО и мирно стоял в гараже.  Соответственно никаких бонусов быть не может.
Человека делают счастливым три вещи: любовь, интересная работа и возможность путешествовать.   (Иван Бунин)
050-976-85-03
 

Оффлайн valerii

Re: Страховка прицепов
« Відповідь #119 : 21-02-2018, 09:14:39 »
Как я понял, исходя из ЗУ "Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності  власників наземних транспортних засобів" там сегодня речь идет только о вашем стаже без аварийного вождения, количества страховых случаев. Просто можно это уточнить в МТСБУ. Они сегодня все это регулируют. Вот адрес их сайта http://www.mtsbu.ua/ua/ Вот что они пишут о стоимости страховки: "Розміри індивідуальних страхових платежів (внесків, премій) встановлюються страховиками самостійно шляхом добутку базового платежу та відповідних коригуючих коефіцієнтів, визначених відповідно до діючого законодавства - Розпорядження Держфінпослуг від 9.07.2010 № 566 (у редакціі розпорядження Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України від 28.11.2011 №708)." Позвоните, уверен они подскажут.
 

 


SimplePortal 2.3.3 © 2008-2010, SimplePortal