Автор Тема: Кемпер или караван? Целесообразность и реалии.  (Прочитано 10217 раз)

0 Користувачів і 1 Гість переглядають цю тему.

Оффлайн Gazel-50

  • Повідомлень: 384
  • Поблагодарили: 50 раз(а)
  • Репутація: +21/-0
  • Iм'я: Вадим
  • Звідки Ви: Харьков
  • Яка у Вас техніка: Ford Tranzit "Katamarano 7"
А это каждый решает для себя сам.Квартира тоже замороженные деньги,дача,телевизор.
050 303-54-73
Просто пытайтесь делать,что то хорошее
 

Оффлайн Жора

  • Повідомлень: 56
  • Репутація: +0/-0
Если очень чего-то хочется, то наверняка получится. Вместо лежания у телевизора появляется стимул зарабатывать деньги. Мне лично нравится кемпер и не потому что он у меня есть. При пробеге за один отпуск в 5-9 тыс км с прицепом трудно выполнимо. На выходных ездил в Святогорье - 470 км за 5 часов. Скоростной режим не нарушаю (всегда +15 км/час), но обгон и разметку - регулярно.
 

Оффлайн nikola

Беззаперечно караван краще в багатьох випадках враховуючи витратну складову.За 10-15 штук взяв з кон. майже новий і буде тобі радість. :bp:

 Мое питання купувати і доробляти чи будувати на базі буса враховуючи наші реалії. Сьогодні теж мав розмову з людиною що юзае Рімор сайлер 2008 р напівінтегрований (із панелів) на базі фіат дукато 2.3 тді. Так він мені порекомендував тільки будувати, мовляв по можливості сам пересяде на завоцкий бус так званий кастенваген від Вестфалиї. Всеж вони найбільш наближені по автохарактеристикам до звичайних авто, а особливо зупинки в містах та зимова експлуатація.По Україні літають більше сотні тисяч бусів типу спрінтер і все зними гаразд а в європі по автобомам як риба в воді. Так що вельмишановні панове більшість за побудову на базі свіжого (не убитого) буса.

Булоб цікаво послухати якщо хтось уже будував.
Лучше гор могут быть только горы, на которых я еще не бывал.
 

Оффлайн ден

  • Повідомлень: 374
  • Репутація: +0/-0
  • Iм'я: Александр
  • Звідки Ви: Донецк
  • Яка у Вас техніка: KNAUS
Если очень чего-то хочется, то наверняка получится. Вместо лежания у телевизора появляется стимул зарабатывать деньги. Мне лично нравится кемпер и не потому что он у меня есть. При пробеге за один отпуск в 5-9 тыс км с прицепом трудно выполнимо. На выходных ездил в Святогорье - 470 км за 5 часов. Скоростной режим не нарушаю (всегда +15 км/час), но обгон и разметку - регулярно.

каждому реально своё!...я доволен покупкой , но понял что мне нужно другое...автодом ! одним словом попробовав определился окончательно...)))
но дебаты на эту тему не закончатся никогда.. :br:
 

Оффлайн Egor

  • Повідомлень: 81
  • Репутація: +0/-0
  • Iм'я: Игорь
  • Звідки Ви: Киев
  • Яка у Вас техніка: VW Passat+TEC
А я думаю так: если путешествовать - то кемпер, а если отдыхать - то караван.
 

 


SimplePortal 2.3.3 © 2008-2010, SimplePortal