Автор Тема: Набор-конструктор для автодома  (Прочитано 2730 раз)

0 Користувачів і 1 Гість переглядають цю тему.

Оффлайн Nikki

  • Администратор
  • Повідомлень: 21040
  • Поблагодарили: 978 раз(а)
  • Репутація: +163/-0
  • Iм'я: Миколай Анатолійович
  • Звідки Ви: Україна, Дніпро
  • Яка у Вас техніка: Mitsubishi Pajero WagonII, Скіф М2, АП-1
З’явився набір-конструктор, за допомогою якого можна створити будинок на колесах

З його допомогою можна перетворити фургон на будинок на колесах.
У нього входять безліч деталей з фанери, подушки, дроти та різні кріплення. Їх можна комбінувати по-різному, створюючи бажаний інтер’єр, а при необхідності швидко демонтувати, пише Motor1.
У VanLab передбачили безліч конфігурацій розміщення меблів. Наприклад, у кухонній зоні можна залишити місце для плити, раковини та холодильника, а можна пожертвувати ними, розширивши робочу площу. Також є деталі для збирання складного столика, скриньок для зберігання та подушки для сидінь, які перетворюються на спальне місце. Дроти, запобіжники та вимикачі входять до набору.
Панелі меблів зроблені з легкої фанери та монтуються на дерев’яну підлогу. З переробленням фургона на кемпер за допомогою інструкції можна впоратися за вихідні, запевняють в VanLab. Сам процес, за словами творців, схожий на збірку меблів з Ikea.
Усього задумано три розміри наборів: маленький, середній і великий. Проте підійдуть вони не будь-якій моделі. Маленькі набори доступні для мікроавтобусів Nissan NV200 і Chevrolet City Express, великий призначається Ford Transit LWB, а середні варіанти поки у розробці. Вони відрізняються передбаченим оснащенням: Nissan і Chevrolet отримали елементи для односпального ліжка, натомість довгобазний Ford – для двоспального.







Вартість наборів у залежності від комплекту та бажаного обладнання варіюється від 3999 доларів до 7995 доларів. Щоправда, доставка за межі США поки недоступна.

Не витрачайте свого часу на пояснення: люди чують лише те, що хочуть почути. @ Пауло Коельо
 

Оффлайн Zapa Sutrapyan

  • Повідомлень: 61
  • Поблагодарили: 17 раз(а)
  • Репутація: +1/-0
  • Iм'я: Сергей
  • Звідки Ви: Россия, Ржев
  • Яка у Вас техніка: Лада Ларгус + прицеп
Re: Набор-конструктор для автодома
« Відповідь #1 : 19-08-2021, 19:06:57 »
Еже ли с "умом подойти" и "замутить" свой "конструктор", то, думаю, "для себя" - подешевле выйдет.
А по цене, "чуть ниже" - "минимальной комплектации" этого "чуда", в пересчёте на цены прошлого года, включая "нештяки", купленные ранее (пересчитанные на цену 2020г) и "халява" (бесплатная, но пересчитанная на цену 2020г) Да если всё это вытащить из кладовки и поставить в мой "КараваН-СараЙ".... 
Получится прицеп 320х150 см (по внутрянке, что-б не "провоцировать" ГИБДД) = 500$ + строительство домика = 500$ + газ плита с духовкой = 90$+ кондиционер = 110$ "форточный" + "энергосистема" (СП 2х100Вт + контроллер 30А + инвертор 3(1,5)КВт + АККУМ 200 Ач) =  500$ + (газовая колонка, (под пропан) + насосная станця на 12В (вчера "сваял") =  100$ + биотуалет с жидкостями =  100$, "спально-мыльно-рыльные" отрибуты =  50$, ну и "неучтёнка"......
Вообщем, по ценам 2020г, в рублях (с округлением в "большую сторону", получилось - 230 т.руб., приблизительно = 3 500$..... но там есть Всё, (если достать из "кладовки"), и установить на место...
К тому-же, по крайней мере, у нас, прицепы не облагаются "транспортным налогом".
Мой вон, стоит уж второй год - "пить-есть" - не просит....
 

Оффлайн Zapa Sutrapyan

  • Повідомлень: 61
  • Поблагодарили: 17 раз(а)
  • Репутація: +1/-0
  • Iм'я: Сергей
  • Звідки Ви: Россия, Ржев
  • Яка у Вас техніка: Лада Ларгус + прицеп
Re: Набор-конструктор для автодома
« Відповідь #2 : 19-08-2021, 20:40:46 »
Еже чи з "розумом підійти "і" замутити "свій" конструктор", то, думаю," для себе " - дешевше вийде.
А за ціною, "трохи нижче"-"мінімальної комплектації" цього "дива", в перерахунку на ціни минулого року, включаючи "нештяки", куплені раніше (перераховані на ціну 2020р) і "халява"(безкоштовна, але перерахована на ціну 2020р) та якщо все це витягнути з комори і поставити в мій "КараваН-СараЙ"....
Вийде причіп 320х150 см (по внутрянке, що-б не "провокувати" ГИБДД) = 500$ + будівництво будиночка = 500$ + газ плита з духовкою = 90$+ Кондиціонер = 110$ "кватирковий" + "енергосистема" (СП 2Х100ВТ + контролер 30А + інвертор 3(1,5)КВт + АККУМ 200 Ач) = 500$ + (газова колонка, (під пропан) + насосна станця на 12В (вчора "палав") = 100$ + біотуалет з рідинами = 100$, "спально-мильно-рильні" прибутки = 50$, ну і "неврахована"......
Вообщем, за цінами 2020р, в рублях (з округленням в "більшу сторону", вийшло - 230 т.руб., приблизно = 3 500$..... але там є Все, (якщо дістати з "комори"), і встановити на місце...
До того-ж, принаймні, у нас, причепи не обкладаються "транспортним податком".
Мій он, варто вже другий рік - "пити-їсти" - не просить....
Спасибо "Гуголу", перевёл, правда, судя, по подчёркиваниям, может быть не всё "однозначно", потому звiняйте...
 

 


SimplePortal 2.3.3 © 2008-2010, SimplePortal