Автор Тема: bukovelcamping - кемпінг в самому центрі Карпат .  (Прочитано 6215 раз)

0 Користувачів і 1 Гість переглядають цю тему.

Оффлайн Літвішко Юрій

  • Повідомлень: 9
  • Поблагодарили: 1 раз(а)
  • Репутація: +0/-0
  • Iм'я: Юрій
  • Звідки Ви: Україна, Івано-Франківськ
  • Яка у Вас техніка: Skoda SuperB 2.0 TDI + Dethlefs
Re: bukovelcamping - кемпінг в самому центрі Карпат .
« Відповідь #15 : 15-11-2019, 15:38:35 »
і ще одна суперідея якось відвідала мою голову. . Цього разу думалось про комфортність кемпінгу . Коли в 11 році ми закупили трейлери для проживання , ця послуга відразу "вистрілила", люди їхали і їхали . Ціна була , скажемо так , промоційна,люди їхали по 2-3 рази за зиму , був хлопчина який сам прожив 21 день . Бо дешево. Потім був 14 рік , туризм дико просів , трейлери продались. Зараз ми відновлюєм кемпінг , купили декілька трейлерів , та бачимо дуже малий попит. Ціна в тисячу грн не мала , бо є великі витрати по комуналці (дуууже високі ціни на Буковелі ) , то се , ну тобто не може йти мова про 300-400 грн . А з іншого боку великий запит на КОМФОРТ . Люди виросли , доходи і запити також і старенькі трейлери стали малоцікаві. Згадую одного бордера в 140 кг і казочку про рукавичку : заліз ведмедик і рукавичка репнула )). Отаке . А нет уже декілька сезонів нашіптує : тініхауз - тініхауз !
Цього року вже зявився виробник в Україні ( точніше декілька ) , вже виконав декілька таких . Ціна під ключ 15 тис. І тут я згадав про снігозалежних і подумав про спілку . На старт потрібно 10 ( в ідеалі 15 ) чоловік готових інвестувати по 1 тис дол. Тініхауз уже готовий і може вже вирушати до нас . Відеоогляд

https://www.facebook.com/watch/?v=754794821590498



Що отримають інвестори ? Прибуток в 50%.
Яким чином ? Проживанням в тініхаузі . Вартість 1 доби проживання в тініхаузі буде 2500 грн , це зручні 6-місний апартаменти для сімї чи просто компанії.
2500 х 10 =25 000 грн . Прибуток в тому , що інвестори отримають ще 5 днів проживання , в сумі це буде 15 днів. Ці дні можна використовувати протягом одного чи багатьох сезонів , віддавати друзям та рідним . Ціна та послугу з часом точно виросте , та інвесторам я зафіксую саме дні , а не суму. Літом ціна вдвічі нижча , тому літні дні множим на 2. А новорічні ( 28 грудня - 8 січня) ділимо на 2.

Ідеальний варіант для каравентів , які хочуть приїхати з друзями і не мають де їх поселити , або які хочуть приїхати в Буковель , але не хочуть чи не можуть зараз притягти свою хатку .

Перший інвестор на 2 тис дол вже є , чекаєм на наступного ...
 

Оффлайн valerii

Re: bukovelcamping - кемпінг в самому центрі Карпат .
« Відповідь #16 : 15-11-2019, 17:01:38 »
Хорошая вещь, отдых в этом тініхаузі. Одна красота и главное не дорого. 25 тыс грн., за целых десять дней. Почти даром, думаю что будет очередь из желающих переночевать.
 

Оффлайн Літвішко Юрій

  • Повідомлень: 9
  • Поблагодарили: 1 раз(а)
  • Репутація: +0/-0
  • Iм'я: Юрій
  • Звідки Ви: Україна, Івано-Франківськ
  • Яка у Вас техніка: Skoda SuperB 2.0 TDI + Dethlefs
Re: bukovelcamping - кемпінг в самому центрі Карпат .
« Відповідь #17 : 15-11-2019, 17:31:06 »
так , за ці гроші можна пожити в 2-місному номері без кухні .
А інвестори поживуть не 10 , а 15 .
 

Оффлайн Nikki

  • Администратор
  • Повідомлень: 21040
  • Поблагодарили: 978 раз(а)
  • Репутація: +163/-0
  • Iм'я: Миколай Анатолійович
  • Звідки Ви: Україна, Дніпро
  • Яка у Вас техніка: Mitsubishi Pajero WagonII, Скіф М2, АП-1
Re: bukovelcamping - кемпінг в самому центрі Карпат .
« Відповідь #18 : 15-04-2022, 12:40:48 »
Комментарий администратора До уваги караванерів ! Зараз кемпінг працює для внутрішньопереміщених осіб чи як табір для евакуйованих з місць ведення бойових дій . По оплаті : це електроенергія по лічильнику та місячний внесок на оплату оренди . Внесок може бути від 2 до 5 тис грн в залежності від кількості екіпажів на кемпінгу . Тобто чим більше екіпажів , тим нижча сума внеску. По домовленістю з керівництвом курорту такий формат роботи можливий до Перемоги . Адміністратором на часі є екіпаж Сергія та Світлани з м.Дніпро. тел  050 6171192
Не витрачайте свого часу на пояснення: люди чують лише те, що хочуть почути. @ Пауло Коельо
 
Пользователи, которые поблагодарили этот пост: ГарикTTT

 


SimplePortal 2.3.3 © 2008-2010, SimplePortal