Автор Тема: Ми повернемося — Зеленський звернувся до мешканців окупованих територій  (Прочитано 3059 раз)

0 Користувачів і 1 Гість переглядають цю тему.

Оффлайн Nikki

  • Администратор
  • Повідомлень: 21040
  • Поблагодарили: 978 раз(а)
  • Репутація: +163/-0
  • Iм'я: Миколай Анатолійович
  • Звідки Ви: Україна, Дніпро
  • Яка у Вас техніка: Mitsubishi Pajero WagonII, Скіф М2, АП-1
Автономна Республіка Крим та інші українські території будуть звільнені від російських загарбників.

Україна обов’язково повернеться на окупований півострів, а зараз необхідно посилати сигнали своїм людям, які зараз перебувають в окупації. Про це 14 вересня президент України Володимир Зеленський заявив під час поїздки в Ізюм, передає прес-служба Офісу президента.

Цитировать (выделенное)
І мій сигнал людям в Криму: ми знаємо, що це наші люди, і це жахлива трагедія, що вони в окупації понад вісім років. Ми туди повернемося. Я не знаю, коли саме. Але у нас є плани, і ми повернемося туди, тому що це наша земля і наші люди, — зазначив глава держави.

Головнокомандувач України наголосив, що жителі анексованого півострова з 2014 року перебувають під тиском російської пропаганди, а після звільнення Криму місцеві мешканці побачать брехню телебачення і пропаганди країни агресора.


14 вересня президент Володимир Зеленський приїхав у деокупований Ізюм Харківської області. На початку урочистостей в центрі міста присутні вшанували пам’ять загиблих захисників хвилиною мовчання, далі глава держави подякував воїнам за звільнення Харківщини.



Все буде Україна!!!
Не витрачайте свого часу на пояснення: люди чують лише те, що хочуть почути. @ Пауло Коельо
 

 


SimplePortal 2.3.3 © 2008-2010, SimplePortal