Автор Тема: 12-ти Вольтовая энергетика (прикуриватели, проводка, распределители)  (Прочитано 43714 раз)

0 Користувачів і 1 Гість переглядають цю тему.

Оффлайн Nikki

  • Администратор
  • Повідомлень: 21044
  • Поблагодарили: 983 раз(а)
  • Репутація: +163/-0
  • Iм'я: Миколай Анатолійович
  • Звідки Ви: Україна, Дніпро
  • Яка у Вас техніка: Mitsubishi Pajero WagonII, Скіф М2, АП-1
Десь писав, вірніше питав у наших кулібінів, мовляв потрібно по радіозв'язку зібрати блок за принципом - на торпеді кнопки вкл/викл, а на даху авто різного роду споживачі і щоб не тягнути купу проводів з-під капота, заводжу два силових і роблю  розподільну коробку, після якої буде окремо включатися додаткове світло на даху (вперед, в бік, назад).  Мені розповідали що, мовляв, це не вигідно, дуже дорого і закидали мене "розумними" фразами пов'язаними з електронікою...
А ось китайці молодці!  70 грн (за акцією) готовий виріб на один споживач. :ae: Правда ще не випробував, тільки получив, провірю, то закажу ще пару таких.
Не витрачайте свого часу на пояснення: люди чують лише те, що хочуть почути. @ Пауло Коельо
 

Оффлайн matizavr

  • Повідомлень: 1347
  • Поблагодарили: 81 раз(а)
  • Репутація: +8/-0
  • Iм'я: николай
  • Звідки Ви: украина кривой рог
  • Яка у Вас техніка: матиз ,скиф м1
головне-щоб не здетонувало, коли хтось неподалік сигналку на своєму авто увімкне... :bm:
не важно-куда ехать,важно-с кем...
 

Оффлайн Nikki

  • Администратор
  • Повідомлень: 21044
  • Поблагодарили: 983 раз(а)
  • Репутація: +163/-0
  • Iм'я: Миколай Анатолійович
  • Звідки Ви: Україна, Дніпро
  • Яка у Вас техніка: Mitsubishi Pajero WagonII, Скіф М2, АП-1
Імовірність збігу частоти – малоймовірна. Будемо сподіватися на це. Та якщо чесно, то поки що не знаю, що з цим робити, може просто сигналку зберу для Скіфа. Часто ж його кидаю, якщо не по-далекому ловлю рибу. :bf:
Не витрачайте свого часу на пояснення: люди чують лише те, що хочуть почути. @ Пауло Коельо
 

Оффлайн ingener100

  • Повідомлень: 1749
  • Поблагодарили: 115 раз(а)
  • Репутація: +7/-0
  • Iм'я: Денис
  • Звідки Ви: Полтава
  • Яка у Вас техніка: WV Passat и куча мотлоха.
Я думаю это ну уж слишком колхозно. Да и нелепов машине ставить кнопочки на радиоуправлении, это так называемая дополнительная точка отказа, или батарейка сядет, или еще что и усе... Да и на самом деле другой такой пуль включит твои лампочки и высадишь аккум. Например сосед по гаражу сделает сигналку на такой херне, или холодильник уличный откроют(там подобная система на замках используются). Это ж не брелок от сигнализации где у каждого пульта свой код. да и китайцы не парятся настраивать особо на разные частоты и т.д. Плюс еше один потребиледь, пусть немного, но жреть...
 

Оффлайн ГарикTTT

  • Повідомлень: 8034
  • Поблагодарили: 178 раз(а)
  • Репутація: +94/-0
  • Iм'я: Игорь
  • Звідки Ви: Украина, Донецкая обл., Краматорск
  • Яка у Вас техніка: OPEL Combo+X-Trail +Скиф2М, Knaus Toy
На  АЛИ заказывал? Я о такой мечтал давно, даже колхозил чего-то на базе "умной" розетки  :bk:
Думать надо головой, любить - сердцем, чувствовать - задницей.
И, самое главное, ничего при этом не перепутать...
 

Оффлайн ingener100

  • Повідомлень: 1749
  • Поблагодарили: 115 раз(а)
  • Репутація: +7/-0
  • Iм'я: Денис
  • Звідки Ви: Полтава
  • Яка у Вас техніка: WV Passat и куча мотлоха.
на Али такого добра пруд-пруди, заказывал года с 4 назад платку с пультом и с замком 12 вольтовым, думал в домик приколхозить на дверь, чтоб враги не пробрались... так и валяется в шкафу пока, замок оказался слишком игрушечный))
 

Оффлайн Nikki

  • Администратор
  • Повідомлень: 21044
  • Поблагодарили: 983 раз(а)
  • Репутація: +163/-0
  • Iм'я: Миколай Анатолійович
  • Звідки Ви: Україна, Дніпро
  • Яка у Вас техніка: Mitsubishi Pajero WagonII, Скіф М2, АП-1
Прогрес не стоїть на місці, ще років 10 - 5 ми щось вигадували, майстрували, то зараз це все придумано і поставлено на потік.  Як там кажуть: "будь-який капріз за ваші гроші..."
Не витрачайте свого часу на пояснення: люди чують лише те, що хочуть почути. @ Пауло Коельо
 

Оффлайн Nikki

  • Администратор
  • Повідомлень: 21044
  • Поблагодарили: 983 раз(а)
  • Репутація: +163/-0
  • Iм'я: Миколай Анатолійович
  • Звідки Ви: Україна, Дніпро
  • Яка у Вас техніка: Mitsubishi Pajero WagonII, Скіф М2, АП-1
Почав збирати собі зарядні пристрої для гаджетів + розподільник прикурівателів. Вот що поки получилося, треба  ще вимикачі (кнопки) купити, да зібрати все це до купи
Не витрачайте свого часу на пояснення: люди чують лише те, що хочуть почути. @ Пауло Коельо
 

Оффлайн Nikki

  • Администратор
  • Повідомлень: 21044
  • Поблагодарили: 983 раз(а)
  • Репутація: +163/-0
  • Iм'я: Миколай Анатолійович
  • Звідки Ви: Україна, Дніпро
  • Яка у Вас техніка: Mitsubishi Pajero WagonII, Скіф М2, АП-1
Зав'язався с зарядним пристроєм, зробив коробку і все... Замовив запчастини до неї і зараз чекаю кучу з'єднивачів, переходників різних. Замовлення робив ще в грудні, а обіцяють в лютому тільки...
Пам'ятаю розмову з чоловіком, який мені казав - відпочинок с наметом - це бюджетно і для тих, в кого нема грошей... Тут бл#я на зарядну коробочку вже вийшло 73$  :bw:
Не витрачайте свого часу на пояснення: люди чують лише те, що хочуть почути. @ Пауло Коельо
 

Оффлайн Александр 1974

  • Повідомлень: 6169
  • Поблагодарили: 777 раз(а)
  • Репутація: +52/-0
  • Iм'я: Александр
  • Звідки Ви: Украина Полтава
  • Яка у Вас техніка: Фронтерита
Ну это ведь ты сам захотел- что бы было всего много и красиво, вот и 73$  :bk:. Это как и я с Фросей- можно было бы ещё ездить лет 10, но нет, руки чешутся, нужно что то делать  :ag:.
 

Оффлайн Nikki

  • Администратор
  • Повідомлень: 21044
  • Поблагодарили: 983 раз(а)
  • Репутація: +163/-0
  • Iм'я: Миколай Анатолійович
  • Звідки Ви: Україна, Дніпро
  • Яка у Вас техніка: Mitsubishi Pajero WagonII, Скіф М2, АП-1
Фрося - :ay:
Ну это ведь ты сам захотел- что бы было всего много и красиво, вот и 73$  :bk:

Справді. Дуже хотілося щось універсальне (для риболовлі з наметом, просто в машині і для Скіфа. Ось і заморочився, єдине що замучало, так це очікування з Китаю різних плюшок - щоб закінчити почате.
Не витрачайте свого часу на пояснення: люди чують лише те, що хочуть почути. @ Пауло Коельо
 

Оффлайн Nikki

  • Администратор
  • Повідомлень: 21044
  • Поблагодарили: 983 раз(а)
  • Репутація: +163/-0
  • Iм'я: Миколай Анатолійович
  • Звідки Ви: Україна, Дніпро
  • Яка у Вас техніка: Mitsubishi Pajero WagonII, Скіф М2, АП-1
Почав збирати собі зарядні пристрої для гаджетів + розподільник прикурівателів. Вот що поки получилося, треба  ще вимикачі (кнопки) купити, да зібрати все це до купи

Моя пісня гарна, починай спочатку. Після того як по швидкому зібрав "розподільну" коробку, прикурювачі, ЮСБ роз'єми і вольтметр з амперметром, почав було займатися розведенням проводки, дійшов висновку, що потрібно ще кнопки, тому що на відпочинку кожен 1 Ампер холостої роботи АКБ губливий і впливає на довжину відпочинку. Вирішив ще встановити додатково кнопки для кожного ЮСБ роз'єму, тому що заряджати один телефон і при цьому ще чотири гнізда просто споживатимуть електроенергію - не рентабельно. Почав вибирати кнопки, спочатку у нас в країні, але жадібність як завжди зашкалює у деяких продавців. Поліз на Aliexpress. І мене тут понесло...  :ag:
Наказував купу всього і залишився задоволений, але час очікування, як завжди, - стомлюючий і нудний.


Один китаєць мені навіть подарунок зробив, безкоштовно запхав мені вольтметр.


Але він мені не потрібний, у мене вже є вольтметр з амперметром.


Спочатку я купував ЮСБ роз'єми із швидкою зарядкою, тобто. QC 3.0 Проблема для мене становила те, що в схему потрібно ще робити додатково кнопку.


Тому прикупив собі одразу з кнопкою, потрібно заряджати - включив, не потрібно вимкнув...


Так само знаючи, як плавляться пластмасові прикурювачі, вирішив замінити прикурювачі більш потужними.
Були такі


Купив ось такі



Ці прикурювачі кріпляться зовсім інакше. Довелося замовити ще планки додатково.
Жаль, але навіть у цих планках ці прикурювачі не фіксуються. Замовив ще додаткове кріплення під ці прикурювачі, чекаю...


Підгонка коробки під планки. Установка прикурювачів та ЮСБ роз'ємів.




Це все тільки для зовнішнього вигляду розподільної коробки, а ще всередині.
А також купив роз'єм для з'єднання, для підключення до АКБ. Блок запобіжників... На кожен споживач свій запобіжник



Далі буде...
Не витрачайте свого часу на пояснення: люди чують лише те, що хочуть почути. @ Пауло Коельо
 

Оффлайн Александр 1974

  • Повідомлень: 6169
  • Поблагодарили: 777 раз(а)
  • Репутація: +52/-0
  • Iм'я: Александр
  • Звідки Ви: Украина Полтава
  • Яка у Вас техніка: Фронтерита
 :ai: Ты решил Илона Маска опустить  :ag::ay:
 

Оффлайн Nikki

  • Администратор
  • Повідомлень: 21044
  • Поблагодарили: 983 раз(а)
  • Репутація: +163/-0
  • Iм'я: Миколай Анатолійович
  • Звідки Ви: Україна, Дніпро
  • Яка у Вас техніка: Mitsubishi Pajero WagonII, Скіф М2, АП-1
 :ai: Ты решил Илона Маска опустить  :ag::ay:

 :bj:
Чекаю запобіжники і збиратиму далі внутрішню.
Зовні вже все вивів, змонтував...
Не витрачайте свого часу на пояснення: люди чують лише те, що хочуть почути. @ Пауло Коельо
 

Оффлайн Nikki

  • Администратор
  • Повідомлень: 21044
  • Поблагодарили: 983 раз(а)
  • Репутація: +163/-0
  • Iм'я: Миколай Анатолійович
  • Звідки Ви: Україна, Дніпро
  • Яка у Вас техніка: Mitsubishi Pajero WagonII, Скіф М2, АП-1
Останні штрихи... Сподіваюся, до кінця тижня закінчу повністю.  Чекаю запобіжники та шнур зарядки для IQOS, решта все є в запасі.
Не витрачайте свого часу на пояснення: люди чують лише те, що хочуть почути. @ Пауло Коельо
 

 


SimplePortal 2.3.3 © 2008-2010, SimplePortal