Автор Тема: Хочу купити караван  (Прочитано 12228 раз)

0 Користувачів і 1 Гість переглядають цю тему.

Оффлайн kolya2525

  • Повідомлень: 16
  • Репутація: +0/-0
  • Iм'я: Микола
  • Звідки Ви: Україна Черкаси
  • Яка у Вас техніка: Hyundai h1, aveo
Хочу купити караван
« : 16-08-2015, 23:17:35 »
Добрий вечір панове. Займаюся з батьком пасікою, і все таки він живе не дома 2-2,5 місяці в рік. Користуємося саморобною будкою, палаткою кухнею, таганком. Коли приїжаю я то приходиться ставити додатково палатку, або спати в машині я приїжжаю два три рази на рік по тижню, але всерівно незручно. Кожен переїзд все складать пакувать, розгружать вже надоїло. Порадилися і вирішили купляти недорогий караван,  бюджет 2000-2500. І плюс якийсь раз виїхать відпочить. Дуже багато прочитав інформації, розумію що за ці гроші прийдеться багато дороблять, але руки ростуть з правильного місця. Завтра-післязавтра буду їхать дивитися перший прицеп, знаходиться в нас в Черкасах, ще нічого про нього незнаю, буду дивитися і питати що працює що ні. Як Вам даний причеп, і взагалі дана марка : https://auto.ria.com/auto_sterckeman_superstar_14083399.html і чи реально купити щось за ці кошти?
 

Оффлайн ГарикTTT

  • Повідомлень: 8032
  • Поблагодарили: 178 раз(а)
  • Репутація: +94/-0
  • Iм'я: Игорь
  • Звідки Ви: Украина, Донецкая обл., Краматорск
  • Яка у Вас техніка: OPEL Combo+X-Trail +Скиф2М, Knaus Toy
Re: Хочу купити караван
« Відповідь #1 : 17-08-2015, 08:36:18 »
Если караван нужен для того чтобы стоял на пасеке и ездить по дорогам будет раз в год, то не имеет ли смысл обратить внимание на нерастаможенный и оформить его потом как "павильон пасечника"? С времен Ющенко для такого остались весьма неплохие льготы!
Думать надо головой, любить - сердцем, чувствовать - задницей.
И, самое главное, ничего при этом не перепутать...
 

Оффлайн kolya2525

  • Повідомлень: 16
  • Репутація: +0/-0
  • Iм'я: Микола
  • Звідки Ви: Україна Черкаси
  • Яка у Вас техніка: Hyundai h1, aveo
Re: Хочу купити караван
« Відповідь #2 : 17-08-2015, 08:42:34 »
Можна розглянуть і такий, варіант, якщо знаєте розкажіть детальніше. Але ж в кінці сезону ще можна гайгуть на моря)

Объединение двух сообщений: 17-08-2015, 09:21:25
Ну й перевозка напииклад в цьому році було так: з дому на 85км, потім ще на 60км, а потім назад додому 120 їздили і через кп, тому не розтаможений не дуже підходе

Объединение двух сообщений: 17-08-2015, 09:21:49
Дзвонив я за цей прицеп. Каже що все зробив, прицеп купляв для себе, але коли забрали Крим то йому він непотрібен. Торга немає 2000  і нікопійки менше. Говорить що все сухо, чисто, легкий але немає обогрівателя і душа, без обігріву хуже, а без душу туалету можна обийтися. 
 

Оффлайн ГарикTTT

  • Повідомлень: 8032
  • Поблагодарили: 178 раз(а)
  • Репутація: +94/-0
  • Iм'я: Игорь
  • Звідки Ви: Украина, Донецкая обл., Краматорск
  • Яка у Вас техніка: OPEL Combo+X-Trail +Скиф2М, Knaus Toy
Re: Хочу купити караван
« Відповідь #3 : 17-08-2015, 09:45:15 »
Обогрев можно поставить - Трумы продаются. Без туалета конечно в тот сезон когда нужен обогрев... не очень, а так выносной тубзик и душ ИМХО даже предпочтительнее.

По домику пасечника - откроется личка - могу подробнее, пока тут http://caravanua.com/index.php?topic=2769.0
Прицеп по ссылке - фоток мало, ИМХО вид "подуставший" и всякие отражатели кверх ногами вверху, кустарный фонарь подсветки номера - это с "только из Германии" не совсем... http://caravanua.com/index.php?topic=7177.msg80961#msg80961
Думать надо головой, любить - сердцем, чувствовать - задницей.
И, самое главное, ничего при этом не перепутать...
 

Оффлайн Sergey85700

  • Повідомлень: 3492
  • Поблагодарили: 70 раз(а)
  • Репутація: +62/-0
  • Iм'я: Сергей Наталия
  • Звідки Ви: Донецкая обл. г. Волноваха
  • Яка у Вас техніка: Ланос + палатки
Re: Хочу купити караван
« Відповідь #4 : 17-08-2015, 09:54:39 »
Если пасека кочующая, то следует обратить внимание на ходовую и стараться брать прицеп с небольшими свесами. Так как езда по пересеченной местности чревата "шкрябаньем" задом прицепа об откосы.

По прицепу который по ссылке в первом сообщении, не понятно что там с палаткой. Ни в объявлении, ни на фото ее нет. Если рассматривать прицеп для отдыха, то предпалатка это главное (ИМХО). Да и для работы с пчелами хорошая палатка  с герметичными москитками и стенами очень хороший вариант.
Человека делают счастливым три вещи: любовь, интересная работа и возможность путешествовать.   (Иван Бунин)
050-976-85-03
 

Оффлайн kolya2525

  • Повідомлень: 16
  • Репутація: +0/-0
  • Iм'я: Микола
  • Звідки Ви: Україна Черкаси
  • Яка у Вас техніка: Hyundai h1, aveo
Re: Хочу купити караван
« Відповідь #5 : 17-08-2015, 10:14:02 »
Палатка є вклика, на всю довжину прицепа.

Объединение двух сообщений: 17-08-2015, 12:15:48
І так зїздив подивився. Прицеп сподобався, але палатки немає, холодильник відключений від газу, мотор водяний і кран на мойці знятий, палатка відсутня, а так наче непоганий, чистий без запахів

Объединение двух сообщений: 17-08-2015, 12:21:13
Туалет виносний є.

Объединение двух сообщений: 17-08-2015, 14:01:53
Вже я на роботі пишу що бачив. Прицеп він притяг півтора роки назад, ніде з ним не їздив, так і стоїть дома. Туалет виносний, біля люку є потьоки, але каже так і було. Через туалет думаю що він старше ніж 1994року, холодильник відключений від газу, бо він переробляв балон ставив біля холодильника в тумбочку, а мені дуже важливо холодильник від газу. В лісі ж 220 немає. Також знята сантехніка. В цілому дача сподобалася ну хочу ще подивитися і звісно великий мінус відсутня палатка. Може хтось десь побаче достойний варіант до 2500 пишіть. Сьогодні повністю зрозумів що хочу караван.

Объединение двух сообщений: 17-08-2015, 15:05:24
Блін що нормальне за ці гроші, то вже продано((( Незнаю де дивиться. Всім дякую за поради

Объединение двух сообщений: 17-08-2015, 20:56:57
А випадково нікого в Черкасах немає, хто розуміється на караванах

Объединение двух сообщений: 17-08-2015, 21:22:44
Ось наче клубний караван може хто що скаже, якщо не хочете писать то мій телефон 0986279059. І підкажіть по каравану бджолопавільйон дякую
 

Оффлайн kolya2525

  • Повідомлень: 16
  • Репутація: +0/-0
  • Iм'я: Микола
  • Звідки Ви: Україна Черкаси
  • Яка у Вас техніка: Hyundai h1, aveo
Re: Хочу купити караван
« Відповідь #6 : 17-08-2015, 21:57:47 »
Ось наче непоганий подзвоню завтра чи він скине трохи. Чи зможе хтось його подивитися щоб неїхати зря?


https://auto.ria.com/auto_burstner_slub_16000421.html

 

Оффлайн kolya2525

  • Повідомлень: 16
  • Репутація: +0/-0
  • Iм'я: Микола
  • Звідки Ви: Україна Черкаси
  • Яка у Вас техніка: Hyundai h1, aveo
Re: Хочу купити караван
« Відповідь #7 : 17-08-2015, 22:07:41 »
Ось фото люка
 

Оффлайн Nikki

  • Администратор
  • Повідомлень: 21039
  • Поблагодарили: 976 раз(а)
  • Репутація: +163/-0
  • Iм'я: Миколай Анатолійович
  • Звідки Ви: Україна, Дніпро
  • Яка у Вас техніка: Mitsubishi Pajero WagonII, Скіф М2, АП-1
Re: Хочу купити караван
« Відповідь #8 : 18-08-2015, 07:00:37 »
Ось наче непоганий подзвоню завтра чи він скине трохи. Чи зможе хтось його подивитися щоб неїхати зря?
https://auto.ria.com/auto_burstner_slub_16000421.html

По фото конечно не определишь - хороший или нет. Нужно смотреть по месту. Единственное - нет туалетной комнаты (душевой) не очень то хорошо.

Ось фото люка

Исходя из фото потолка, то там уже и закладные нужно смотреть, т.е. ремонт неизбежен.
Не витрачайте свого часу на пояснення: люди чують лише те, що хочуть почути. @ Пауло Коельо
 

Оффлайн Sergey85700

  • Повідомлень: 3492
  • Поблагодарили: 70 раз(а)
  • Репутація: +62/-0
  • Iм'я: Сергей Наталия
  • Звідки Ви: Донецкая обл. г. Волноваха
  • Яка у Вас техніка: Ланос + палатки
Re: Хочу купити караван
« Відповідь #9 : 18-08-2015, 07:34:03 »
Ну почему, по фото он выглядит очень достойно. Палатка в хорошем состоянии, внешний вид, газовый баллон в комплекте. А вот фото люка удручает.  Если пошли такие разводы, значит место установки люка на крыше протекает. И до того момента пока разводы пошли по внутренней обшивке потолка, всю влагу впитывали закладные бруски на потолке, которые потихоньку начнут гнить.   Можно, конечно и с таким довольно долго путешествовать, но в перспективе ремонт  каркаса гарантирован.
 Там бы кроме люка, весь его понюхать, в углах, в рундуках под сиденьями.... Может он весь такой.
Человека делают счастливым три вещи: любовь, интересная работа и возможность путешествовать.   (Иван Бунин)
050-976-85-03
 

Оффлайн ГарикTTT

  • Повідомлень: 8032
  • Поблагодарили: 178 раз(а)
  • Репутація: +94/-0
  • Iм'я: Игорь
  • Звідки Ви: Украина, Донецкая обл., Краматорск
  • Яка у Вас техніка: OPEL Combo+X-Trail +Скиф2М, Knaus Toy
Re: Хочу купити караван
« Відповідь #10 : 18-08-2015, 08:03:38 »
Николай, тут еще такое... Уже говорили, повторюсь! То что вы смотрите - протянуть можно только по очень неплохой дороге! Практически - до сьезда с асфальта. Или сразу после покупки ставить на рессоры и поднимать. Опыт этого года наглядно показал что короткий караванчик с некоторыми трудностями, но проходит по разбитым проселкам...
Думать надо головой, любить - сердцем, чувствовать - задницей.
И, самое главное, ничего при этом не перепутать...
 

Оффлайн kolya2525

  • Повідомлень: 16
  • Репутація: +0/-0
  • Iм'я: Микола
  • Звідки Ви: Україна Черкаси
  • Яка у Вас техніка: Hyundai h1, aveo
Re: Хочу купити караван
« Відповідь #11 : 18-08-2015, 08:15:36 »
Дякую за підказки, фото люка з першого каравана що я дивився. За другий що 2799 сьогодні буду дзвонить, якщо все гуд то обіцяв  подивитися спец. Нащот грунтових доріг попробую потихеньку, ні то буду ставити ресори, чи що робити? Попався б маленький, 330 наприклад, брав би його. Наче тільки на липу в ліс, хіба потихеньку не затягну?
 

Оффлайн ГарикTTT

  • Повідомлень: 8032
  • Поблагодарили: 178 раз(а)
  • Репутація: +94/-0
  • Iм'я: Игорь
  • Звідки Ви: Украина, Донецкая обл., Краматорск
  • Яка у Вас техніка: OPEL Combo+X-Trail +Скиф2М, Knaus Toy
Re: Хочу купити караван
« Відповідь #12 : 18-08-2015, 08:18:34 »
Оно и по полям четырехметровый... не везде! Хотя если потихоньку и осмотрясб, где подкопать, где подложить - то можно. это ж не на один-два дня!
Думать надо головой, любить - сердцем, чувствовать - задницей.
И, самое главное, ничего при этом не перепутать...
 

Оффлайн kolya2525

  • Повідомлень: 16
  • Репутація: +0/-0
  • Iм'я: Микола
  • Звідки Ви: Україна Черкаси
  • Яка у Вас техніка: Hyundai h1, aveo
Re: Хочу купити караван
« Відповідь #13 : 18-08-2015, 09:17:05 »
Ну да мені раз затягти в ліс і витягти і так само один раз у поле затягти і витягти, але дуже хочеться караван. Душ у мене є то не критично, а туалет у лісі і полі достатньо, а на моря куплю виносний. Ну може попадеться менший.
 

Оффлайн kolya2525

  • Повідомлень: 16
  • Репутація: +0/-0
  • Iм'я: Микола
  • Звідки Ви: Україна Черкаси
  • Яка у Вас техніка: Hyundai h1, aveo
Re: Хочу купити караван
« Відповідь #14 : 18-08-2015, 13:11:21 »
На вихідних поїду в Києв дивитися, повибирав трохи, вечером прийду поскидаю на що я хочу подивитися, може воно й не стоюще уваги.
 

 


SimplePortal 2.3.3 © 2008-2010, SimplePortal