Автор Тема: Польща заборонила в’їзд авто з повним баком  (Прочитано 1578 раз)

0 Користувачів і 1 Гість переглядають цю тему.

Оффлайн Nikki

  • Администратор
  • Повідомлень: 21040
  • Поблагодарили: 978 раз(а)
  • Репутація: +163/-0
  • Iм'я: Миколай Анатолійович
  • Звідки Ви: Україна, Дніпро
  • Яка у Вас техніка: Mitsubishi Pajero WagonII, Скіф М2, АП-1
Поляки несподівано ввели обмеження на право ввозити паливо в баку автомобіля. Тепер, з повним баком палива ви можете в’їхати не частіше ніж один раз на три дні і не більше 10 разів на місяць. З кожного зайвого літра ви повинні заплатити польський паливний акциз і штраф в розмірі 20-25 грн. / Літр, або повернутися в Україну, пише uamotors.com.ua.

Про це повідомив журналіст Євгеній Плінський на своїй сторінці у Фейсбук. “Якщо коротко, то це хороший приклад того, як поляки думають про захист своїх економічних інтересів, а ми як завжди все про**раєм…. Помітили поляки, що втрачають 1 млрд $ на акцизах від того, що наші човники і фури, які не заправляються на їх прикордонних заправках. Помітили і придумали заборонити в’їжджати авто з України з паливом в баках частіше ніж раз в три дні. Не можна, або плати акциз. Тихо, спокійно. Раз і все…. Влітку для фур, а тепер ось і для легкових авто. Польські митники вже як два тижні зливають паливо з бусів, переміряють і виписують по 20-25 грн. акцизу і штрафів на кожен ввезений літр.

Молодці. Про державу думають. І все у поляків ладиться з контролем. І систему контролю 72 годин в’їзду людей в електронному вигляді ввели, і літри фіксують…. Все заради скарбниці і все виходить у них. А у нас? Ми буквально утримуємо польські прикордонні регіони які давно перетворилися на перевалку контрабанди і мотлоху в Україну і насос для викачування “кеша” з країни. При цьому, наша митниця і ГФС, замість контролю ввезення нелегальних товарів, збирає на цьому хабара, вигадує байки про неможливість контролю 72/24 години і т.д.”, – зазначає журналіст.
Источник
Не витрачайте свого часу на пояснення: люди чують лише те, що хочуть почути. @ Пауло Коельо
 

Оффлайн ANRI

  • Повідомлень: 5978
  • Поблагодарили: 561 раз(а)
  • Репутація: +148/-0
  • Iм'я: Андрей
  • Звідки Ви: Харьков
  • Яка у Вас техніка: Sierra,Скиф,палатка,казан и СуПерПеЧкА
Ещё один аргумент не ехать в Польшу  :ag:.
H2O — девиз не наш! Наш — C2H5OH!
 
050 590 89 сорок восемь
 

Оффлайн ingener100

  • Повідомлень: 1749
  • Поблагодарили: 115 раз(а)
  • Репутація: +7/-0
  • Iм'я: Денис
  • Звідки Ви: Полтава
  • Яка у Вас техніка: WV Passat и куча мотлоха.
Раз в 3 дня. Да просто наши там топливо продают. У нас 1€. Там 1.5. Есть где гульнуть. А если ты каждый день не мотаешься никто и трогать не будет.
 

Оффлайн Jak

  • Повідомлень: 248
  • Репутація: +3/-1
  • Iм'я: Jak
  • Звідки Ви: Dnepr
  • Яка у Вас техніка: Fiat Дукато,Волво 850,Ровер-600,МерсW140
Да просто наши там топливо продают. У нас 1€. Там 1.5.
Продавали.... раньше до 1 е у нас, а где в Польше бензин полтора? Тот же 1 евро, ну с центами 10 или 15 центов, не сильно на них погуляешь, особенно в Польше.
Данный участник форума забанен от 16-11-2018. /П.П. П.П. 2.4, 2.5., 3.1., 3.4., 3.5./
 

Оффлайн Jak

  • Повідомлень: 248
  • Репутація: +3/-1
  • Iм'я: Jak
  • Звідки Ви: Dnepr
  • Яка у Вас техніка: Fiat Дукато,Волво 850,Ровер-600,МерсW140
Ещё один аргумент не ехать в Польшу
А другие можно услышать? (сам Польшу недолюбливаю)
Данный участник форума забанен от 16-11-2018. /П.П. П.П. 2.4, 2.5., 3.1., 3.4., 3.5./
 

Оффлайн ingener100

  • Повідомлень: 1749
  • Поблагодарили: 115 раз(а)
  • Репутація: +7/-0
  • Iм'я: Денис
  • Звідки Ви: Полтава
  • Яка у Вас техніка: WV Passat и куча мотлоха.
Стандартная цена. 1.5 по всей европе. Именно бензин. Дизель дешевле. В Польше помоему также как и везде. Могу уточнить   
 

Оффлайн азовец

  • Повідомлень: 97
  • Поблагодарили: 2 раз(а)
  • Репутація: +0/-0
  • Iм'я: Михаил
  • Звідки Ви: Украина Бердянск
  • Яка у Вас техніка: Спринтер 516,316,Вито115 Адрия-Поларис.
всем привет.цена 95 го. и дизеля в Польше примерно одинакова  1.2 эвро за литр.  разница с нами мала.......больше поразливаеш, чем заработаеш.
 :av:
т.0973824482
 

Оффлайн Jak

  • Повідомлень: 248
  • Репутація: +3/-1
  • Iм'я: Jak
  • Звідки Ви: Dnepr
  • Яка у Вас техніка: Fiat Дукато,Волво 850,Ровер-600,МерсW140
  1.2 эвро за литр.  разница с нами мала.......больше поразливаеш, чем заработаеш.
Так и я о том же.....
Данный участник форума забанен от 16-11-2018. /П.П. П.П. 2.4, 2.5., 3.1., 3.4., 3.5./
 

Оффлайн Jak

  • Повідомлень: 248
  • Репутація: +3/-1
  • Iм'я: Jak
  • Звідки Ви: Dnepr
  • Яка у Вас техніка: Fiat Дукато,Волво 850,Ровер-600,МерсW140
Стандартная цена. 1.5 по всей европе. Именно бензин
Тот же 1 евро, ну с центами 10 или 15 центов

95 всего 1 евро и всего 17 центов, о чем я сразу и написал.... нет цены в Европе 1.5 евро!

Данный участник форума забанен от 16-11-2018. /П.П. П.П. 2.4, 2.5., 3.1., 3.4., 3.5./
 

Оффлайн ingener100

  • Повідомлень: 1749
  • Поблагодарили: 115 раз(а)
  • Репутація: +7/-0
  • Iм'я: Денис
  • Звідки Ви: Полтава
  • Яка у Вас техніка: WV Passat и куча мотлоха.
я в сентябре лично наблюдал на стеллах автозаправочных станцый от черногории до голландии, и бензин там почти везде 1.5 евро
 

Оффлайн Jak

  • Повідомлень: 248
  • Репутація: +3/-1
  • Iм'я: Jak
  • Звідки Ви: Dnepr
  • Яка у Вас техніка: Fiat Дукато,Волво 850,Ровер-600,МерсW140
от черногории до голландии

Вот не надо дразниться.....   :ah:   Опять захотелось в Черногорию, Хорватию....а в Голландию еще больше. 
Не был не в Голландии, не в Швеции и даже в Норвегии не был....вот и хочу рвануть в северные страны....  :bh: :bh: :bh:

видео про кемперы на пароме в Хорватии, плывем на о. Хвар   
https://www.youtube.com/watch?v=0qgbL98c2a8
Данный участник форума забанен от 16-11-2018. /П.П. П.П. 2.4, 2.5., 3.1., 3.4., 3.5./
 

Оффлайн ingener100

  • Повідомлень: 1749
  • Поблагодарили: 115 раз(а)
  • Репутація: +7/-0
  • Iм'я: Денис
  • Звідки Ви: Полтава
  • Яка у Вас техніка: WV Passat и куча мотлоха.
Курс валют слегка не в нашу пользу, а так красота неимоверная....
 

 


SimplePortal 2.3.3 © 2008-2010, SimplePortal