Автор Тема: Кредитные каникулы на время военного положения  (Прочитано 3055 раз)

0 Користувачів і 1 Гість переглядають цю тему.

Оффлайн Nikki

  • Администратор
  • Повідомлень: 21040
  • Поблагодарили: 978 раз(а)
  • Репутація: +163/-0
  • Iм'я: Миколай Анатолійович
  • Звідки Ви: Україна, Дніпро
  • Яка у Вас техніка: Mitsubishi Pajero WagonII, Скіф М2, АП-1
Після запровадження військового стану в Україні з 24 лютого більшість банків запровадили кредитні канікули для позичальників. Проте кредитні канікули - це відстрочка сплати боргу, а чи не його прощення.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на дані банків.

ПриватБанк
ПриватБанк в умовах воєнного стану оголосив з 1 березня до 1 червня 2022 року кредитні канікули бізнес-клієнтам. Це стосується договорів, за якими не було прострочення або термін прострочення не перевищує 90 діб.

Клієнти зможуть користуватися "кредитним лімітом на рахунок", "Овердрафтом" (бланковий), кредитним лімітом "Підприємницький" у межах суми боргу на 24 лютого 2022 року.

Крім того, ПриватБанк запровадив кредитні канікули для клієнтів фізичних осіб за договорами розстрочки "Оплата частинами" та "Миттєва розстрочка". Канікули діятимуть до 1 червня 2022 року.

Ощадбанк
Ощадбанк запровадив кредитні канікули для представників мікро-, малого та середнього бізнесу (ММСБ). Ця програма підтримки підприємців діє до 31 травня 2022 року. На період кредитних канікул відстрочені виплати за тілом кредитів та відсотки.

У цей час не застосовуватимуться штрафні санкції за невиконання чи неповне виконання чинних кредитних договорів. Кредитні канікули для всіх клієнтів почнуться автоматично, для їх запровадження не потрібно звертатися до банку.

Райффайзен Банк
Райффайзен Банк запровадив кредитні канікули для всіх фізичних осіб, приватних підприємців та корпоративних клієнтів до 31 березня 2022 року.

Усі необхідні налаштування банк робить автоматично, клієнтам не потрібно звертатися до відділення або до Інформаційного центру банку.

ОТП Банк
ОТП Банк запровадив кредитні канікули до 31 березня для всіх без винятку кредитів великим корпоративним клієнтам, малому та середньому бізнесу та приватним особам. Термін погашення траншів та сплати відсотків переноситься на 31 березня 2022 року.

Monobank
Monobank дозволив своїм тимчасові рамки для боргу. Так звані кредитні канікули дозволять відстрочити оплату тіла боргового зобов'язання до 31 березня 2022 року за гроші, взяті до кінця січня та лютого, до 30 квітня за витрачені у березні. Ті клієнти, які до цієї дати внесуть обов'язковий платіж або погасять борг, не будуть оштрафовані з боку банку і не заплатять зайвих відсотків.

Умови НБУ
Національний банк дозволив банкам не враховувати несплату за кредитами як прострочення протягом дії воєнного часу та 30 днів після цього, якщо несплата пов'язана з російською агресією.

У той же час НБУ звертає увагу на те, що:

Про кредитні канікули потрібно домовитись безпосередньо з банком. Однак, якщо позичальники мають достатній запас ресурсів, щоб продовжувати діяльність та обслуговувати позички, слід надалі платити.

Кредитні канікули - це відстрочка сплати боргу, а чи не його прощення. Кредитні канікули – це лише пауза, тобто відстрочка у розрахунках клієнта з банком під час воєнного стану країни. Така "перерва" може стосуватися сплати основної суми кредиту ("тіла" кредиту) або нарахованих відсотків.

Домовленість між банком та позичальником є ​​добровільною. Багато банків вже самостійно ініціювали відстрочку оплати за позиками, ця інформація доступна на їхніх офіційних сайтах. Якщо клієнт відчуває, що через падіння доходів "не тягне" кредит, слід звертатися до банку.

Кредитні канікули не зменшують вашого боргу. Опція кредитних канікул не зменшує суми боргу. Можливість відстрочення сплати основний суми кредиту чи нарахованих відсотків за кредитом залежить від пропозицій конкретного банку.
Не витрачайте свого часу на пояснення: люди чують лише те, що хочуть почути. @ Пауло Коельо
 

Оффлайн valera krm

  • Повідомлень: 3194
  • Поблагодарили: 159 раз(а)
  • Репутація: +11/-1
  • Iм'я: Валерий Федорович
  • Звідки Ви: Донбасс
  • Яка у Вас техніка: KIP DE LUX
Приват хоть-бы банкоматы загружал. Магазины карточек не принимаю., а выдаче до 6000грн в супермаркетах только мечтать
 

Оффлайн Gazel-50

  • Повідомлень: 384
  • Поблагодарили: 50 раз(а)
  • Репутація: +21/-0
  • Iм'я: Вадим
  • Звідки Ви: Харьков
  • Яка у Вас техніка: Ford Tranzit "Katamarano 7"
У нас в супермаркете Фози в кассах дают наличку. Вот сколько не знаю. При мне две тысячи женщина сняла.
050 303-54-73
Просто пытайтесь делать,что то хорошее
 

Оффлайн valera krm

  • Повідомлень: 3194
  • Поблагодарили: 159 раз(а)
  • Репутація: +11/-1
  • Iм'я: Валерий Федорович
  • Звідки Ви: Донбасс
  • Яка у Вас техніка: KIP DE LUX
У нас в двух маркетах давали по 1 тыс если была наличка
 

Оффлайн Павел

"Приват" я смотрю,и процент по депозиту снизил. :bn:
Быстрый как Волга мощный как МАЗ чудо -машина армянский ЕрАЗ.
 

Оффлайн Nikki

  • Администратор
  • Повідомлень: 21040
  • Поблагодарили: 978 раз(а)
  • Репутація: +163/-0
  • Iм'я: Миколай Анатолійович
  • Звідки Ви: Україна, Дніпро
  • Яка у Вас техніка: Mitsubishi Pajero WagonII, Скіф М2, АП-1
Так, для галочки, оставлю для истории.
Монобанк начисляет проценты, при этом пишет, мол при возможности платите, если есть возможность, ни каких штрафов и записи в кредутную историю не будет.
А если считать математически, то интересная картинка в монобанке вырисовывается. К примеру - кредит в 100 грн, процент 1.6% в месяц = 1.60 грн. На следующий месяц уже кредитная сумма 101.60 и от нее берется процент и его опять плюсуют к общей сумме задолженности. Получаем уже сумму 103.6 грн. И т.д.
Сумма маленькая, не так заметна разница, но у кого сумма большая, то ощутимо затаскивают в кабалу.
Не витрачайте свого часу на пояснення: люди чують лише те, що хочуть почути. @ Пауло Коельо
 

Оффлайн Андрій

  • Повідомлень: 2881
  • Поблагодарили: 114 раз(а)
  • Репутація: +18/-0
  • Iм'я: Андрей
  • Звідки Ви: UA, Полтава
  • Яка у Вас техніка: Скиф+Astra+каяки
В АТБ розрахунок картами привата частенько не працює.
все добре переймай, а зла уникай
 

 


SimplePortal 2.3.3 © 2008-2010, SimplePortal