Автор Тема: Джерело Різдва Іоанна Хрестителя  (Прочитано 2681 раз)

0 Користувачів і 1 Гість переглядають цю тему.

Оффлайн Nikki

  • Администратор
  • Повідомлень: 21044
  • Поблагодарили: 983 раз(а)
  • Репутація: +163/-0
  • Iм'я: Миколай Анатолійович
  • Звідки Ви: Україна, Дніпро
  • Яка у Вас техніка: Mitsubishi Pajero WagonII, Скіф М2, АП-1
Дорогою додому, з долини мертвих екскаваторів, у мене в планах було заплановано відвідування Джерела Різдва Іоанна Хрестителя, яке знаходиться у с. Борівківка, Верхньодніпровський район, Дніпропетровська область.

У Православній Церкві Іоанна називають Предтечею та Хрестителем. Предтеч - тому що прийшов перед Христом і проповідував народу Його пришестя, а Хрестителем - тому що він сам хрестив Спасителя в Йордані.
Традиція святкувати день Іоанна Хрестителя склалася ще в перших християнських громадах у дні його народження та смерті. Іван був страчений у в'язниці зброєносцем царя Ірода, який відсік йому голову. Тіло Святого було поховано його учнями, а про смерть повідомили Ісуса.

Дорога к джерелу


Шлагбаум


Само джерело



Свято Іоанна Хрестителя та Івана Купала. Християнське свято Різдва Іоанна Предтечі збігається з язичницьким днем ​​Івана Купали. Наші пращури помітили, що у цей день вшановується пам'ять свята. Юнаки та дівчата у вінках із квітів співали та танцювали біля вогню та стрибали через нього, а також ворожили. Слов'яни мали повір'я, що напередодні Івана Купали відбуваються дива.


Коротеньке відео про джерело


На цьому все.


Усім мира, та добра!!!
Не витрачайте свого часу на пояснення: люди чують лише те, що хочуть почути. @ Пауло Коельо
 

 


SimplePortal 2.3.3 © 2008-2010, SimplePortal