Автор Тема: Фонарь походный, переносной с питанием от PowerBank  (Прочитано 2907 раз)

0 Користувачів і 1 Гість переглядають цю тему.

Оффлайн ingener100

  • Повідомлень: 1749
  • Поблагодарили: 115 раз(а)
  • Репутація: +7/-0
  • Iм'я: Денис
  • Звідки Ви: Полтава
  • Яка у Вас техніка: WV Passat и куча мотлоха.
Немножко в 12-ти вольтовую энергетику не пляшет, решил создать отдельную тему.
У всех есть фонари для освещения стола, полянки и.т.д. Но это провода, имеет значение удаленность от авто, в общем классно. Но можно лучше.
На Али валом светодиодных лент которые работают от 5вольт, обычного USB,  (я брал тут:
https://a.aliexpress.com/_EH3xB57), и благодаря нашим неадекватным соседям павербанк можно сейчас найти под «каждым кустом».  Вот и решил я это все обьединить. При помощи алюминиевой планки и липучки.  ПБ на 20000Mah хватает на 10 часов еще и 10% заряда остается. Как по мне удобно. Свет не супер яркий, но уютно посидеть вполне достаточно. И главное - никаких проводов!!
 

Оффлайн Nikki

  • Администратор
  • Повідомлень: 21044
  • Поблагодарили: 983 раз(а)
  • Репутація: +163/-0
  • Iм'я: Миколай Анатолійович
  • Звідки Ви: Україна, Дніпро
  • Яка у Вас техніка: Mitsubishi Pajero WagonII, Скіф М2, АП-1
В цьому році вже сам замислювався о придбанні якогось ліхтаря для столу, то кожного разу с проводами возитися набридло...
Не витрачайте свого часу на пояснення: люди чують лише те, що хочуть почути. @ Пауло Коельо
 

Оффлайн matizavr

  • Повідомлень: 1347
  • Поблагодарили: 81 раз(а)
  • Репутація: +8/-0
  • Iм'я: николай
  • Звідки Ви: украина кривой рог
  • Яка у Вас техніка: матиз ,скиф м1
придбали з колегою по акції 2 ліхтарі на сонячній панелі,панель окремим блоком,4,5 м шнур із штекером,3 режими,детектор руху,насамперед замінили акумулятор на більш ємкий,із контролером,-тепер вистачає на 5 годин на максимумі,до старої телефонної зарядки штекер припаяв-тепер можу зарядити від 220,панелька видає при 5 вольтах 0,5А,можна і телефон підживити ,зараз замовили 2 мікропомпи для води
 на 5 вольт,чекаємо-має потягнути
не важно-куда ехать,важно-с кем...
 

Оффлайн Nikki

  • Администратор
  • Повідомлень: 21044
  • Поблагодарили: 983 раз(а)
  • Репутація: +163/-0
  • Iм'я: Миколай Анатолійович
  • Звідки Ви: Україна, Дніпро
  • Яка у Вас техніка: Mitsubishi Pajero WagonII, Скіф М2, АП-1
Фото ліхтаря?
Не витрачайте свого часу на пояснення: люди чують лише те, що хочуть почути. @ Пауло Коельо
 

Оффлайн valera krm

  • Повідомлень: 3194
  • Поблагодарили: 159 раз(а)
  • Репутація: +11/-1
  • Iм'я: Валерий Федорович
  • Звідки Ви: Донбасс
  • Яка у Вас техніка: KIP DE LUX
Фото ліхтаря?
+ адреса + какие акб и т.д.
 

Оффлайн matizavr

  • Повідомлень: 1347
  • Поблагодарили: 81 раз(а)
  • Репутація: +8/-0
  • Iм'я: николай
  • Звідки Ви: украина кривой рог
  • Яка у Вас техніка: матиз ,скиф м1
інтернет-магазин HUGO,ліхтар BL BK128-6COB,а там вже їх-сила-силенна,є на один акум і на два,я прикидав за розмірами-там можна і плаский літій-полімерний упхати-мені поки не по грошам,тож взяли 2500мач із платою захисту-там взагалі гімно стояло,на 40 хвилин максимум,без захисту,ну за ту ціну іншого і не очікували... там розпродаж-тож і взяли два,штука зручна-пульт,датчик руху,різні режими нічника,ну і панелька непогана-у наших реаліях корисна річ.
не важно-куда ехать,важно-с кем...
 
Пользователи, которые поблагодарили этот пост: ingener100

Оффлайн ingener100

  • Повідомлень: 1749
  • Поблагодарили: 115 раз(а)
  • Репутація: +7/-0
  • Iм'я: Денис
  • Звідки Ви: Полтава
  • Яка у Вас техніка: WV Passat и куча мотлоха.
И себе заказал, не знаю правда зачем)), на улице прикреплю, будет светить
 

Оффлайн matizavr

  • Повідомлень: 1347
  • Поблагодарили: 81 раз(а)
  • Репутація: +8/-0
  • Iм'я: николай
  • Звідки Ви: украина кривой рог
  • Яка у Вас техніка: матиз ,скиф м1
одержали мікропомпи,на яку висоту витисне воду ще не тестував-візьму у гаражі сіліконову трубочку,тоді подивлюся,від телефонної зарядки дзижчить бадьоро,а від панельки о 7 ранку-тільки на прямому сонці,через віконне скло-зась...колега хоче пристосувати для перемішування води у літньому душі на дачі,я-якщо не буде води-посуд мити,вмиватися(щоб з кухлем не возитися).виробник їх заявляє як безколекторні-тобто,мають працювати довго...
не важно-куда ехать,важно-с кем...
 

Оффлайн matizavr

  • Повідомлень: 1347
  • Поблагодарили: 81 раз(а)
  • Репутація: +8/-0
  • Iм'я: николай
  • Звідки Ви: украина кривой рог
  • Яка у Вас техніка: матиз ,скиф м1
після десятої вже й через вікно дзижчить добре
не важно-куда ехать,важно-с кем...
 

Оффлайн ingener100

  • Повідомлень: 1749
  • Поблагодарили: 115 раз(а)
  • Репутація: +7/-0
  • Iм'я: Денис
  • Звідки Ви: Полтава
  • Яка у Вас техніка: WV Passat и куча мотлоха.
Я використовую помпу для води, на олх від 100 грн. І воду дома з бутиля питну набирають, і додаткова є для природи, дуже зручно, потік води невеликий, і вмитися, і посуд помити, і води набрати. батарейки вистачає приблизно на 40л
 

Оффлайн matizavr

  • Повідомлень: 1347
  • Поблагодарили: 81 раз(а)
  • Репутація: +8/-0
  • Iм'я: николай
  • Звідки Ви: украина кривой рог
  • Яка у Вас техніка: матиз ,скиф м1
симпатична штука...але в нас тільки яка срака-ціни на ті самі батарейки злетять на такі висоти-шапка впаде...
не важно-куда ехать,важно-с кем...
 

Оффлайн ingener100

  • Повідомлень: 1749
  • Поблагодарили: 115 раз(а)
  • Репутація: +7/-0
  • Iм'я: Денис
  • Звідки Ви: Полтава
  • Яка у Вас техніка: WV Passat и куча мотлоха.
симпатична штука...але в нас тільки яка срака-ціни на ті самі батарейки злетять на такі висоти-шапка впаде...
Там встроеный Аккум 18650
 

Оффлайн ingener100

  • Повідомлень: 1749
  • Поблагодарили: 115 раз(а)
  • Репутація: +7/-0
  • Iм'я: Денис
  • Звідки Ви: Полтава
  • Яка у Вас техніка: WV Passat и куча мотлоха.
придбали з колегою по акції 2 ліхтарі на сонячній панелі,панель окремим блоком,4,5 м шнур із штекером,3 режими,детектор руху,насамперед замінили акумулятор на більш ємкий,із контролером,-тепер вистачає на 5 годин на максимумі,до старої телефонної зарядки штекер припаяв-тепер можу зарядити від 220,панелька видає при 5 вольтах 0,5А,можна і телефон підживити ,зараз замовили 2 мікропомпи для води
 на 5 вольт,чекаємо-має потягнути

Звмовив такий собі, працює. Але ж для освітлення ділянки на природі не дуже, т.я. весь час вимикається. треба зробити якийь тумблер, шоб датчик руху вимикати, а коли всі пішли спати, вмикати, щоб крадіям підсвітити))
 

Оффлайн ingener100

  • Повідомлень: 1749
  • Поблагодарили: 115 раз(а)
  • Репутація: +7/-0
  • Iм'я: Денис
  • Звідки Ви: Полтава
  • Яка у Вас техніка: WV Passat и куча мотлоха.
З приводу соняної панельки, то перші тести показали що дає вона 6.3вольта, 0.05А в середньому. Тому як для функціі цього ліхтаря, який засвічується на 20 секунд при русі можливо і нормально. Завтра протестую скільки за день з неї можна отримати. Але ж жоден телефон заряджатися від неї не почав.
 

Оффлайн ingener100

  • Повідомлень: 1749
  • Поблагодарили: 115 раз(а)
  • Репутація: +7/-0
  • Iм'я: Денис
  • Звідки Ви: Полтава
  • Яка у Вас техніка: WV Passat и куча мотлоха.
З приводу соняної панельки, то перші тести показали що дає вона 6.3вольта, 0.05А в середньому. Тому як для функціі цього ліхтаря, який засвічується на 20 секунд при русі можливо і нормально. Завтра протестую скільки за день з неї можна отримати. Але ж жоден телефон заряджатися від неї не почав.
Встроений аккум там ємністю 1145 мАч (є місце ще під один), гадаю для функціі як вуличний ліхтар по датчику руху вистачить, як для вилазки то він не дуже як для освітлення, як для нічничка ,щоб засвічувався при русі саме то. Розібрав, не зрозумів як датчиком руху можно керувати, треба когось розумнішого в цьому плані. мабуть повішу на вулиці, по прямому призначенню, цікаво за скільки цей пластик розсохнеться
 

 


SimplePortal 2.3.3 © 2008-2010, SimplePortal