Автор Тема: Виробники будинків-прицепів, які відмінності між ними?  (Прочитано 6882 раз)

0 Користувачів і 1 Гість переглядають цю тему.

Оффлайн Grey

  • Повідомлень: 12
  • Репутація: +9/-0
  • Iм'я: Михайло
  • Звідки Ви: Івано-Франківськ
  • Яка у Вас техніка: Rexton vs Peugeot BoxerIII +10-ний намет
Цікавить які +/- різних виробників і років випуску... а то я серйозно надумав брати будку-прицеп 1997-2002р.в. є досить багато варіантів, схиляюся до хоббі або кнауса, довжину вибираю до 5м.(без дишла)...
З.І. Знайшов у Польщі цікавий Knaus Blue Line 450, 2000р.в., на, що потрібно дивитися у ньому? Які проблемні місця?
 

Оффлайн С@ныч

  • Повідомлень: 1848
  • Поблагодарили: 2 раз(а)
  • Репутація: +11/-0
  • Iм'я: Роман и Катя
  • Звідки Ви: Донбасс
  • Яка у Вас техніка: WV Т-3 +куча разных палаток
почитайте тут .. http://caravanua.com/index.php/topic,4756.0.html
 или тут   http://caravanua.com/index.php/topic,10.0.html
 поиск рулит ...
как легко обидеть человека !
взял и бросил фразу злее перца..
а потом не хватит века
что б вернуть обиженное сердце...
 099-38-54-604
«Give Peace A Chance»
«Make love, not war»
 071-307-60-82
 

Оффлайн Nikki

  • Администратор
  • Повідомлень: 21040
  • Поблагодарили: 978 раз(а)
  • Репутація: +163/-0
  • Iм'я: Миколай Анатолійович
  • Звідки Ви: Україна, Дніпро
  • Яка у Вас техніка: Mitsubishi Pajero WagonII, Скіф М2, АП-1
Если-бы по Скифу, я бы расписал, но по каравану увы... на форуме много расписано, но тут нужен индивидуальный подход к каждому конкретному производителю, хотя болячки у б/у караванов почти одинаковые
Не витрачайте свого часу на пояснення: люди чують лише те, що хочуть почути. @ Пауло Коельо
 

Оффлайн С@ныч

  • Повідомлень: 1848
  • Поблагодарили: 2 раз(а)
  • Репутація: +11/-0
  • Iм'я: Роман и Катя
  • Звідки Ви: Донбасс
  • Яка у Вас техніка: WV Т-3 +куча разных палаток
в разделе " муки выбора" есть темы ,их много..просто надо почитать ...там все описано .. :az:
как легко обидеть человека !
взял и бросил фразу злее перца..
а потом не хватит века
что б вернуть обиженное сердце...
 099-38-54-604
«Give Peace A Chance»
«Make love, not war»
 071-307-60-82
 

Оффлайн Grey

  • Повідомлень: 12
  • Репутація: +9/-0
  • Iм'я: Михайло
  • Звідки Ви: Івано-Франківськ
  • Яка у Вас техніка: Rexton vs Peugeot BoxerIII +10-ний намет
По виробниках та роках (хто гірше/краще) - інфи практично немає  :ac:
 

Сандро

  • Гість
Хобби красивый,комплектация по богаче,но слабее по жесткости ,у него мебель крепится к стенам на скобах а не на саморезах
 

Оффлайн ViCTiM

  • Повідомлень: 364
  • Репутація: +8/-0
  • Iм'я: Виктор
  • Звідки Ви: Каховка
  • Яка у Вас техніка: Opel Vivaro'10 + Knaus Eurostar 450 '04
Смотреть на зазоры мебели от стен, на запах в караване, на гнилость каркаса, на целость рамы, на работоспособность холодильника, плиты, трумы, раздувки, краников, помпы, бойлера, целость канализации, негнутость лап,  убитость ходовой ..     Всё чинится в принципе, но если свежий прицеп то однозначно рама должна быть в идеале без трещин (особенно смотреть в районе оси и крепления амортизаторов, и мебель на месте и не отходить от стен + без запаха гнили и сырости.. значит не протекает.. :) Остальное малой кровью и финансами исправляется... У меня кнаус 2004го, после 4тыщ пробега за сезон по нашим направлениям 3 из 6 петельки на шкафу лопнули да несколько саморезов выкрутилось, и один замок ящичка поломался..
art de vivre...
 

Оффлайн Grey

  • Повідомлень: 12
  • Репутація: +9/-0
  • Iм'я: Михайло
  • Звідки Ви: Івано-Франківськ
  • Яка у Вас техніка: Rexton vs Peugeot BoxerIII +10-ний намет
Тоді одразу запитання - який самий жорсткий\міцний причеп? Просто є можливість шукати собі за кордоном і привезти.
 

Сандро

  • Гість
Смотрите чтоб был целый и все работало,как рассказано высше ViCTiMOM,с любым караваном после наших дорог придется заниматься,там подкрутить,там затянуть и.т.д.
 

Оффлайн ViCTiM

  • Повідомлень: 364
  • Репутація: +8/-0
  • Iм'я: Виктор
  • Звідки Ви: Каховка
  • Яка у Вас техніка: Opel Vivaro'10 + Knaus Eurostar 450 '04
Тоді одразу запитання - який самий жорсткий\міцний причеп? Просто є можливість шукати собі за кордоном і привезти.

до 2000 годов - KIP.  самый крепкий из всего что я видел..   TABBERT тоже крепенький.. после 2000х  примерно все одинаковые уже пошли... кнаус, табберт = одна контора уже, HOBBY требуют доработки постоянно, DETHLES свежие еще ничего так, не распадаются.. не советовал бы англичан вообще - слишком хлипкие.. типа ACE...   так что чисто выбирать из того что не ездило по украине, и побольше стояло в кемпингах :)
art de vivre...
 

Оффлайн Grey

  • Повідомлень: 12
  • Репутація: +9/-0
  • Iм'я: Михайло
  • Звідки Ви: Івано-Франківськ
  • Яка у Вас техніка: Rexton vs Peugeot BoxerIII +10-ний намет
Хто, що може сказати про даний причіп? Продавець каже, що він у ідеальному стані.
http://allegro.pl/show_item.php?item=3511012767&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.&msgtoken=048a25b10f8bf5405c1e387864ffa85323220a1444b540a86acf77d00be2ff62
Про ціну ще не домовлялися остаточну.
 

Оффлайн Бармалей

  • Повідомлень: 133
  • Репутація: +8/-0
  • Iм'я: Юрий
  • Звідки Ви: УКРАЇНА Київ
  • Яка у Вас техніка: Додж-Караван и караван LMC
Міша, треба його дивитись не по фотках, чомусь у нього (прицепа) на 2 фото справа від вікна на металі  складка, і на окантовочному кутнику нема декоративної вкладки(видно саморізи, якими кутник кріпиться до стінки), а це робоча сторона, до цього кутника чіпляється палатка... - можливо був пошкоджений правий задній кут прицепа... ось таке я побачив, а загалом - прицепчик достойний і навіть якщо і був якийсь конфуз там де я казав, але правильно відремонтований - то це не перешкода для покупки :be:(я тАк думаю)
Життя пройде немов вода i вiдцвiте немов вишнева гiлка... В життi одна помилка - не бiда... Бiда , коли усе життя - помилка.
 

Оффлайн Андрей21

  • Повідомлень: 41
  • Репутація: +0/-0
  • Iм'я: Андрей
  • Звідки Ви: Хмельницкий
  • Яка у Вас техніка: в поиске
Миш,а на фига его из Польши тащить,по-моему в Голландии и выбор шире и цены ниже.
In My Humble Opinion
 

Оффлайн Grey

  • Повідомлень: 12
  • Репутація: +9/-0
  • Iм'я: Михайло
  • Звідки Ви: Івано-Франківськ
  • Яка у Вас техніка: Rexton vs Peugeot BoxerIII +10-ний намет
Міша, треба його дивитись не по фотках, чомусь у нього (прицепа) на 2 фото справа від вікна на металі  складка, і на окантовочному кутнику нема декоративної вкладки(видно саморізи, якими кутник кріпиться до стінки), а це робоча сторона, до цього кутника чіпляється палатка... - можливо був пошкоджений правий задній кут прицепа... ось таке я побачив, а загалом - прицепчик достойний і навіть якщо і був якийсь конфуз там де я казав, але правильно відремонтований - то це не перешкода для покупки :be:(я тАк думаю)

Я теж звернув увагу на складку, але це якесь нетипове (як на мене) пошкодження, хоча я у прицепах не знаю як це має виглядати, треба дивитися вживу... про кутник не знав і не зрозумів де він точно має бути  :bk: 
З.І. Мій батько схиляє мене до ВЕЛИЧЕЗНОГО причепу, навіть двохосного  :ai: я пручаюся... хоча ніяк не можу зрозуміти чому вони дешевші (і то суттєво) від "малих"  :bw:

Миш,а на фига его из Польши тащить,по-моему в Голландии и выбор шире и цены ниже.

Ну на рахунок цін - не все так просто, те, що бачив і подобалося було дороге (німеччина\франція\бельгія\голандія), а сидіти там тижнями і шукати - не виходить наразі... усе, що мені було потрібно (коли бус переробляв) купував у Польщі і то значно дешевше ніж на заході Європи  :bk:
 

Оффлайн ViCTiM

  • Повідомлень: 364
  • Репутація: +8/-0
  • Iм'я: Виктор
  • Звідки Ви: Каховка
  • Яка у Вас техніка: Opel Vivaro'10 + Knaus Eurostar 450 '04
большие дешевле - т.к. с ними маневрировать тяжело, съехать даже на лёгкое бездорожье тяжело... чем-то, да зацепишься...  их удел - кемпинги и ровный асфальт с длительным стоянием в них... я изначально искал 450-500 караван... т.к. туда, куда я езжу бус 4.7м с трудом проходит, прицеп 450й тоже пролазит, а вот 500 и больше уже врядли...  поэтому если планируется стоять в цивилизации на ровных площадках - можно брать, а если ездить на беляус, генералы, итд - то смотреть в сторону до 5 м прицепов... всё ИМХО :)
art de vivre...
 

 


SimplePortal 2.3.3 © 2008-2010, SimplePortal