Автор Тема: Муки вибору причепа палатки (5 осіб, до 500 кг)  (Прочитано 11196 раз)

0 Користувачів і 1 Гість переглядають цю тему.

Оффлайн stor

  • Повідомлень: 11
  • Репутація: +0/-0
  • Iм'я: Володимир
  • Звідки Ви: Київ, Україна
  • Яка у Вас техніка: в пошуках
Активний трьох-тижневий пошук причепів показав що обрати можна тільки зі Скіфів (ну або дивитись караван), а з іноземних чудес проскакують 1-2 варіанти, або в печальному стані, або під ремонт-перешив, або дорого.

Тож обрано Скіф, з усвідомленням що його треба буде під себе допрацювати, і рухатись на природу :)

Дякую всім хто активно приймав участь у дискусії, для себе відкрив багато цінних порад!
 

Оффлайн Nikki

  • Администратор
  • Повідомлень: 21039
  • Поблагодарили: 976 раз(а)
  • Репутація: +163/-0
  • Iм'я: Миколай Анатолійович
  • Звідки Ви: Україна, Дніпро
  • Яка у Вас техніка: Mitsubishi Pajero WagonII, Скіф М2, АП-1
Скиф по ценовой политике - вне конкуренции. Есть еще на просторах довольно таки хорошие, я бы сказал отличные варианты и дешевые, так как хорошо сохранившийся Скиф - природы не видел и люди не знают истинного кайфа в этом (типа по наследству от дедушек с бабушками досталось), от дают за бесценок, кто разбирается - тот уже диктует цену, отталкиваясь от состояния палаток, веранды.
Не витрачайте свого часу на пояснення: люди чують лише те, що хочуть почути. @ Пауло Коельо
 
Пользователи, которые поблагодарили этот пост: stor

Оффлайн Андрій

  • Повідомлень: 2881
  • Поблагодарили: 114 раз(а)
  • Репутація: +18/-0
  • Iм'я: Андрей
  • Звідки Ви: UA, Полтава
  • Яка у Вас техніка: Скиф+Astra+каяки
Дякую всім хто активно приймав участь у дискусії, для себе відкрив багато цінних порад!
Купите, обов`язково діліться досвідом
все добре переймай, а зла уникай
 

 


SimplePortal 2.3.3 © 2008-2010, SimplePortal